Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak zwykle w tym miasteczku wszystkie informacje w gazetkach po fakcie. Jak żuk przykazał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bez jaj. TO już któraś z kolei impreza o której się mów jak już się ODBYŁA. Czy nie można łaskawie dać info tydzień wcześniej. Pokazać co było rok temu i poinformować co może będzie. Kliknięć też by przybyło. Idź pan w cluj z takim portalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fajnie, juz po a kórierek pisze dopiero teraz ze cos sie odbyło.... $@#%#$%$^$&$^%*$%^*&@^!$ nie gazeta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dbanie o to, by informacje o imprezie ukazały sie w nediach z wyprzedzeniem, nalezy do ORGANIZATORÓW.  To oni powinni podeslać redakcji przygotowane materiały, informacje, zdjęcia. Najwyraźniej tego nie zrobili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo organizatorzy, brawo Zbyszku - gratuluje Ci równie Pozytywnie Zakręcony! W niedzielę 23 - 06 godz. 14:00 zapraszam na piknik do puławskiego portu Marina na Bezpieczne wakacje, puszczanie wianków, muzykę szanty, Dyptam - taniec z ogniem, rapera Exe, kabaret Paradox i wiele innych ciekawych zabaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze nie wiedziałam o tym festynie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dbanie o to, by informacje o imprezie ukazały sie w nediach z wyprzedzeniem, nalezy do ORGANIZATORÓW.  To oni powinni podeslać redakcji przygotowane materiały, informacje, zdjęcia. Najwyraźniej tego nie zrobili. 
Masz rację, ale jednak dziennikarze wiedzieli, że ma się coś takiego odbyć, skoro tam byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plakaty z festynem już ze dwa tygodnie temu wisiały na mieście. Ja dowiedziałam się z plakatu naklejonego na szkole mojego dziecka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...