Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fijałka zwolniony z MPWiK. Ratusz: To nielegalne

Utworzony przez sternucliteratury, 30 marca 2011 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Najłatwiej to zwolnić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sternucliteratury napisał:
Najłatwiej to zwolnić....
Nie trudniej też przyjąć - o ile są znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mu wystarczy niech inni też się "dorobią".W Lublinie jest kilku dzentelmenów którzy robią "dobrze" dla Lublina tak jak nasz prezydent miasta"łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o innych tez tak ratusz walczy ,wiem nikogo to nie obchodzi jak jest zwalniany i nie ma za co zyc a nie mówiąc o opłatach a tu o bogaczy sie walczy ,przykre to i bolesne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś czytałem, że zarabia jako historia MPWiKU 17.000 zł miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie samorzadowcy dajcie innym nakraść się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek Wagner zlikwidował skutecznie Lubelską Fabrykę Wag. Teraz rzucono Go "na odcinek" wodociągów. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tadzia Fijałkę znam baaaardzo długo. MPWiKiem kierował długo, a pracował w nim jeszcze dłużej. Co mógł to zrobił, a zrobił dużo. Co mógł to spieprzył, a może mu pozwolili?. Zrobił z MPWiK "przechowalnię" ale i zatrudniał fachowców. W pewnym czasie "lekko" oderwał się od rzeczywistości ale inni odrywają się bardziej. Więcej jednak "plusów dodatnich". w czasie Jego zarządzania "Firmą". Powinni Mu dać medal za zasługi dla MPWiK i powiedzieć: Tadziu idź na emeryturę albo rób coś innego, pozostań dla miasta jako zasłużony i przejdziesz do historii MPWiK. Tak czy owak już do niej przeszedł. Czy Pan Marek Wagner przejdzie? A jeżeli tak to jako kto? Może wjedzie do niej służbowym czarnym Fordem Mondeo? Panie prezesie Wagner niech Pan nie przenosi firmy z Piłsudskiego na Zemborzycką i nie sprzedaje działki na Piłsudskiego. Ja wiem, że jest warte duuużo pieniędzy i można na tym zarobić ... Tu się zaczęła historia wodociągów w Lublinie. A Pan gdzie się zaczął? I gdzie Pan skończy. Wielbiciel wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka piękna, pełna etyki kariera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Fijałka i tak bedzie symbolem rozwoju MPWiK a Pan Wagner symbolem zniszczenia , jak w Wagach. Dlatego nie moze tego wytrzymać i mści sie na Fijałce zamiast skorzystać z jego wiedzy i doswiadczenia. Cienias!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę ciebie według siebie. Nie wszyscy kradną stary! A juz napewno nie Fijałka co bezczelnie sugerujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowana postępowaniem p. Prezesa Wagnera. Dlaczego władze miasta na to pozwalają? Czy wszystko co było dobre, szanowane i służyło dobrze mieszkańcom Lublina, trzeba tak perfidnie niszczyć? Życzę tym co niszczą, żeby dożyli tych czasów i byli z tego rozliczeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprawca51 napisał:
Pan Marek Wagner zlikwidował skutecznie Lubelską Fabrykę Wag. Teraz rzucono Go "na odcinek" wodociągów. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tadzia Fijałkę znam baaaardzo długo. MPWiKiem kierował długo, a pracował w nim jeszcze dłużej. Co mógł to zrobił, a zrobił dużo. Co mógł to spieprzył, a może mu pozwolili?. Zrobił z MPWiK "przechowalnię" ale i zatrudniał fachowców. W pewnym czasie "lekko" oderwał się od rzeczywistości ale inni odrywają się bardziej. Więcej jednak "plusów dodatnich". w czasie Jego zarządzania "Firmą". Powinni Mu dać medal za zasługi dla MPWiK i powiedzieć: Tadziu idź na emeryturę albo rób coś innego, pozostań dla miasta jako zasłużony i przejdziesz do historii MPWiK. Tak czy owak już do niej przeszedł. Czy Pan Marek Wagner przejdzie? A jeżeli tak to jako kto? Może wjedzie do niej służbowym czarnym Fordem Mondeo? Panie prezesie Wagner niech Pan nie przenosi firmy z Piłsudskiego na Zemborzycką i nie sprzedaje działki na Piłsudskiego. Ja wiem, że jest warte duuużo pieniędzy i można na tym zarobić ... Tu się zaczęła historia wodociągów w Lublinie. A Pan gdzie się zaczął? I gdzie Pan skończy. Wielbiciel wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marka znam wiele lat .Lansował swoją osobę nie firmę którą kierował i efekty widać gołym okiem.Kolesie i wyniosłość gościa z Pionek to domena Marusia .....nawet swojego promotora w Wagach utopił .......prawda panie TATARA??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...