Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma komputerowa będzie sponsorem tytularnym Areny Lublin? "Negocjacje zaawansowane"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo..., malkontenci, czekamy na wpisy...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje że chociaż malutki kroczek zrobiono ,ale warto rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką ???? ,Ciosowanką ????? czy kopalnia Bogdanka lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie jedyna" Korektor zwolniony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra firma chce zostać sponsorem tytularnym Areny Lublin,jeśli to jest oczwiście prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ "Gość (41 minut temu)" a jak ma być? "Niejedyna" ?? Do podstawówki, nieuku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juz myślałem ze będzie lombard Amsterdam arena Lublin..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kebab habiby lublin arena" - brzmi dumnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze sponsorem tytularnym powinna zostać fundacja organizująca wyjazd do Izraela???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć ma się nazywać "Osram Arena Lublin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to market jest żeby się szybko zwrócił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
A skąd wiadomo, że to firmy chcą rozmawiać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie może pogadać z Budzikiem? Wielka szkoda, Górnik Łęcznjak pogadał to ma wszystko do tyłu! Czas nawrócenia na ARENE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hendras napisał:
Gratulacje że chociaż malutki kroczek  zrobiono   ,ale warto  rozmawiać z Lubelskim Herbapol ??,Nałęczowianaką   ????       ,Ciosowanką ?????       czy    kopalnia  Bogdanka   lub Enea 2 .W Poznaniu Enea daje co roku 8 mil złotych Lublin chociaż 5 miliony mógłby otrzymywać .
Henryk z Poznania to jest mistrz haha. Nikt nie robi mi tak dnia jak on swoimi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ono napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Stadion na plusie w tym roku, sporo imprez, sporo meczów piłki nożnej to i chętnych coraz więcej. Specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo dobra wiadomość.
A liczyłeś też nakłady na budowę 200 mln czy tylko to że zarobił na bieżące utrzymanie??
Mi wystarczy, że co roku będzie na plusie. Koszt budowy szybko się nie zwróci, ale grunt, że nie będziemy do niego dopłacać gigantycznych kwot. A obiekt sam w sobie jeśli przynosi zyski, znaczy, że jest potrzebny. No i fajnie.
Przy tej kreatywnej księgowości opartrej o dotacje budżetowe i podatkowe podmiotowe zwolnienia wymięka nawet "Ballada o prawdziwym kłamstwie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...