Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma z Pomorza opuszcza budowę lotniska w Świdniku

Utworzony przez Adamek, 9 kwietnia 2012 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Haha i gosciu siedzi w meksyku i ma 40mln na koncie.a mowiom polska państwo prawa.trza do ruskih uciekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do p. red. Magdaleny Bożko - co to miało być: jeśli informacja, to wyszła dezinformacja; jak bowiem ma się tytuł do treści artykułu? Gdzie sens, gdzie logika? Przecież materialnie rzecz biorąc ta sama firma będzie nadal wykonawcą zadania, a że w sensie formalnym coś się tam w nazwie zmienia? - stara sztuczka właścicielska, często o podłożu kryminalnym. Ktoś tu straci w aureoli prawa (na ogół wierzyciele), zyska bezkarny właściciel! Ot i co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu mnie to nie dziwi ? Jeszcze wyjdzie pare takich "kwiatków" gdzie sytuacja nie jest jasna.. Szkoda tylko, że takie hocki klocki robione są za nasze pieniądze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekacie a to w polsce norma...po chinczykach na a2 weszła giełdowa dss i niedługo po poszedł wniosek o upadłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnicy Wakoz Sp. z o.o. wykonali niezłą robotę. 20 lutego 2012 wpłynął wniosek wierzyciela Wakoz Sp. z o.o. o ogłoszenie upadłości, a już 21 lutego 2012 na nadzwyczajnych walnych zgromadzeniach podjęto uchwały o połączeniu WAKOZ Sp. z o.o. i WAKOZ BETON Sp. z o.o. i utworzeniu w ich miejsce WAKOZ BUDOWNICTWO S.A. W związku z powyższym postępowanie wobec WAKOZ Sp. z o.o. będzie musiało niebawem zostać umorzone. Najciekawsze jest jednak to, że w okresie od 5 marca 2012 do 14 marca 2012 rejestrze przedsiębiorców KRS wpisane były tak WAKOZ Sp. z o.o. jak i WAKOZ BUDOWNICTWO S.A. gratulacje dla referendarzy z Gdańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam pytanie wakoz wisi mi za usługi przy budowie w świdniko sporo kasy czy jest szansa ze to odzyskam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jest szansa żeby odzyskał Pan należności od Wakoz Sp. z o.o. Osobiście prowadzę kilka spraw przeciwko tej Spółce. Jeżeli jest Pan zainteresowany szczegółami proszę o kontakt pod adresem prawnik.lublin@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to bylo zbyt piekne zeby bylo prawdziwe, zadna ZADNA firma nie doprowadza do finalu zadnej inwestycji do konca w pl, bo maja problemy. nic dziwnego. same medy i zlodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakoz jest mi winien kasę za wynajem mieszkania nie wiem czy mam szanse odzyskać swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...