Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jestem za pasażem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby jak wg projektu na taj wąskie ulicy mają być miejsca parkingowe, chodniki i jeszcze ulice z ruchem? Bezsens! Mieszkańcy już piszą protest. Może lepiej FRL zainteresowałaby się tym, że w okoli 1 Maja nie ma żadnych placów zabaw, boisk, oba Parki doprowadzone do ruiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to się stanie, wreszcie nie będę musiał stać kilkanaście minut jak jadę z Czechowa w stronę dworca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MkM napisał:
Niby jak wg projektu na taj wąskie ulicy mają być miejsca parkingowe, chodniki i jeszcze ulice z ruchem?
w jaki sposób te wszystkie samochody z kilku pasów trasy zielonej, miałby by się zmieścić na jednym pasie 1 maja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo deptak !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Mam nadzieję, że to się stanie, wreszcie nie będę musiał stać kilkanaście minut jak jadę z Czechowa w stronę dworca [/quote] [quote name='zz1' timestamp='1364495496' post='751388'] Mam nadzieję, że to się stanie, wreszcie nie będę musiał stać kilkanaście minut jak jadę z Czechowa w stronę dworca
No teraz na 100% nie będziesz stał w zakorkowanej, dwupasmowej 1 Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum chce , by miasto otworzyło dla komunikacji miejskiej ul. 1 Maja ( pacz co jest napisane ) nie dla samochodów dla komunikacji w końcu będzie 50 metrów buspasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzmy wymyślone przez społeczników-amatorów! Kto za to zapłaci? My podatnicy, czy FRL za prywatne pieniądze ich pseudo twórców? Kto pozwala takim ludziom decydować o losach mieszkańców tej ulicy, którzy są stanowczo przeciwni wszelkim arteriom. Do dzisiaj miasta nie interesuje katastrofalny stan budynków na 1 Maja zniszczonych przez lata w wyniku samochodów (pęknięcia, osmolone ściany elewacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PROPONUJĘ METRO POD 1 MAJA ZA KTÓRE ZAPŁACI FRL ORAZ OGAREK DLA POMYSŁODAWCY-NIECH SOBIE GO WSADZI W D_PĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, mam nadzieję, że zostanie zrealizowany A co do narzekania mieszkańców 1 maja, mieszkacie w mieście, przy ulicy i nie będziecie mieli tam prywatnego parkingu czy deptaku bo tak Wam wygodnie. Liczy się wygoda większości mieszkańców a nie kilku wybrańców. Przeprowadźcie się za miasto jak się Wam mieszkanie przy ulicy nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b3a napisał:
Super pomysł, mam nadzieję, że zostanie zrealizowany A co do narzekania mieszkańców 1 maja, mieszkacie w mieście, przy ulicy i nie będziecie mieli tam prywatnego parkingu czy deptaku bo tak Wam wygodnie. Liczy się wygoda większości mieszkańców a nie kilku wybrańców. Przeprowadźcie się za miasto jak się Wam mieszkanie przy ulicy nie podoba.
A dlaczego uważasz że to super pomysł? A dlaczego nie możemy mieć zdania w sprawie która bezpośrednio nas dotyczy? Zamknięto ulicę kilka lat temu, pozostawiono ją "samopas", a teraz od nowa otwieramy? Jak inni mogą protestować przeciw nadajnikowi telefonii komórkowej, to czemu my nie możemy protestować przeciw zabawie w kotka i myszkę, otwieramy-zamykamy-otwieramy,...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------A NIE MÓWIŁEM ! KOŁOWANIA PREZYDENTA CIĄG DALSZY !-------------------Pare tygodni temu Prezydent poprzez prase "odgrzał" ul.1 Maja i wtedy mówiłem, że nie rozchodzi się o Mieszkańców tamtej dzielnicy ale o autobusy PKS na Prezydenta "durny" Dworzec PKS przy ul. Mły ńskiej . Teraz Mieszkańcy ul. 1 Maja będą "uszczęśliwieni" gdy przez ul. 1 Maja będzie przejeżdżało setki autobusów PKS (sic?). W razie warkotu silników Autobusów PKS będzie Wam zakłócał cisze nocną lub oglądanie telewizji to podaje adres pomysłodawcy Dworca PKS w Waszej Dzielnicy... Prezydent Lublina Krzysztof Żuk adres Ratusz miejski Lublina . Tylko zorganizowane Grupy Miesz kańców Waszej Dzielnicy będą przyjmowane w Ratuszu . Jeszcze raz ponawiam moją BEZKONFLIKTOWĄ propozycje ; Dworzec PKS i Dworzec Busów poza Lublinem w okolicy Obwodnicy Lublina i trasy do lotniska . Nikt w Lublinie nawet nie odczuje ani Dworca PKS ani autobusów PKS w Lublinie . Tak się buduje Dworce w Europie Zachodniej i w USA . A propozycja Prezydenta Lublina Żuka jest zaczerpnięta z miasteczek powiatowych !. Radni "PIS-u" wypersfadujcie Prezydentowi , że Jego "pomysł" ZABLOKUJE KOMUNIKACJE W LUBLINIE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------A NIE MÓWIŁEM ! KOŁOWANIA PREZYDENTA CIĄG DALSZY !-------------------Pare tygodni temu Prezydent poprzez prase "odgrzał" ul.1 Maja i wtedy mówiłem, że nie rozchodzi się o Mieszkańców tamtej dzielnicy ale o autobusy PKS na Prezydenta "durny" Dworzec PKS przy ul. Mły ńskiej . Teraz Mieszkańcy ul. 1 Maja będą "uszczęśliwieni" gdy przez ul. 1 Maja będzie przejeżdżało setki autobusów PKS (sic?). W razie warkotu silników Autobusów PKS będzie Wam zakłócał cisze nocną lub oglądanie telewizji to podaje adres pomysłodawcy Dworca PKS w Waszej Dzielnicy... Prezydent Lublina Krzysztof Żuk adres Ratusz miejski Lublina . Tylko zorganizowane Grupy Miesz kańców Waszej Dzielnicy będą przyjmowane w Ratuszu . Jeszcze raz ponawiam moją BEZKONFLIKTOWĄ propozycje ; Dworzec PKS i Dworzec Busów poza Lublinem w okolicy Obwodnicy Lublina i trasy do lotniska . Nikt w Lublinie nawet nie odczuje ani Dworca PKS ani autobusów PKS w Lublinie . Tak się buduje Dworce w Europie Zachodniej i w USA . A propozycja Prezydenta Lublina Żuka jest zaczerpnięta z miasteczek powiatowych !. Radni "PIS-u" wypersfadujcie Prezydentowi , że Jego "pomysł" ZABLOKUJE KOMUNIKACJE W LUBLINIE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWESTER napisał:
-----------------------A NIE MÓWIŁEM ! KOŁOWANIA PREZYDENTA CIĄG DALSZY !-------------------Pare tygodni temu Prezydent poprzez prase "odgrzał" ul.1 Maja i wtedy mówiłem, że nie rozchodzi się o Mieszkańców tamtej dzielnicy ale o autobusy PKS na Prezydenta "durny" Dworzec PKS przy ul. Mły ńskiej . Teraz Mieszkańcy ul. 1 Maja będą "uszczęśliwieni" gdy przez ul. 1 Maja będzie przejeżdżało setki autobusów PKS (sic?). W razie warkotu silników Autobusów PKS będzie Wam zakłócał cisze nocną lub oglądanie telewizji to podaje adres pomysłodawcy Dworca PKS w Waszej Dzielnicy... Prezydent Lublina Krzysztof Żuk adres Ratusz miejski Lublina . Tylko zorganizowane Grupy Miesz kańców Waszej Dzielnicy będą przyjmowane w Ratuszu . Jeszcze raz ponawiam moją BEZKONFLIKTOWĄ propozycje ; Dworzec PKS i Dworzec Busów poza Lublinem w okolicy Obwodnicy Lublina i trasy do lotniska . Nikt w Lublinie nawet nie odczuje ani Dworca PKS ani autobusów PKS w Lublinie . Tak się buduje Dworce w Europie Zachodniej i w USA . A propozycja Prezydenta Lublina Żuka jest zaczerpnięta z miasteczek powiatowych !. Radni "PIS-u" wypersfadujcie Prezydentowi , że Jego "pomysł" ZABLOKUJE KOMUNIKACJE W LUBLINIE !.
Zawsze ci to powtarzam ale chyba nie dociera. Człowieku idź się leczyć. Takich głupot dawno nie słyszalem. 1. Po pierwsze co masz przeciwko budowie dworca na Krochmalnej / Młyńskiej? 2. Dworzec PKS poza miastem? Chyba na głowę upadłeś. Poza miastem a właściwie przy granicy to się buduje Park and Ride. I tak się buduje w EZ i USA. Więc coś ci się pomyliło postrzeleńcu. I nie wyskakuj tu z jakimś miastem powiatowym. Skoro tak odnosisz się do cywilizowanej Europy to jak byś chciał wiedzieć to właśnie tam tworzy się ułatwienia, skróty, śluzy dla KM niedostępne dla samochodów, buduje się bus pasy i zniechęca do poruszania samochodem do centrum. Otwarcie 1 Maja dla KM jest właśnie takim działaniem. Nie jest rozwiązanie dla samochodów i dla nich nic się nie polepszy bo to nie jest tego ideą. Celem jest uprzywilejowanie komunikacji. 3. Najlepszy twój tekst to "silników Autobusów PKS będzie Wam zakłócał cisze nocną". Dobre żarty, widziałeś kiedyś PKS w czasie ciszy nocnej? A jeśli nawet będzie jeden na dzień (a właściwie noc) to świat się zawali? Jak ktoś mieszka koło torów albo słyszy gdzieś samolot to znaczy że to wina prezydenta? Walę prosto z mostu, bez ogródek - dla mnie jesteś kompletnym deb***em. PS. Nie zaśmiecaj forów KL i DW swoimi durnymi postami bo jesteś żałosny. Tylko drzesz mordę, wszystko negujesz. Do tego kompletny brak argumentów. Nie bo nie. Cały pisuar. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze ten pomysł warto Wypróbować[ testować praktycznie]na początek można zrobić ruch jednokierunkowy a po 3 miesiącach -można zastosować ruch dwukierunkowy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------DO NIEKULTURALNEGO INTERNAUTY "dr Bogusław"------------------------------- Nie jestem pewien czy Internauta "dr.Bogusław" pisał pracę doktorską i czy ją obronił ? . Pytanie jest zasadne gdyż takie złe wychowanie, zaraz by na egzaminie wykryto . A po drugie, doktor nigdy do nieznajomego nie odnosi się tak WULGARNIE !!!. A po trzecie , od kiedy Jesteśmy na "TY" ?. Odnośnie tematu artykułu , bardzo jasno swoją opinie wyraziłem i myślę, że temat wyczerpałem . A z "dr.Bogusławem" nie mam żadnej przyjemności polemizować chyba że nabierze ogłady i kultury wtedy możemy dyskutować . Obecnie nie zasłużył Pan nawet na te kilka zdań . Żegnam !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Bogusław napisał:
Zawsze ci to powtarzam ale chyba nie dociera. Człowieku idź się leczyć. Takich głupot dawno nie słyszalem. 1. Po pierwsze co masz przeciwko budowie dworca na Krochmalnej / Młyńskiej? 2. Dworzec PKS poza miastem? Chyba na głowę upadłeś. Poza miastem a właściwie przy granicy to się buduje Park and Ride. I tak się buduje w EZ i USA. Więc coś ci się pomyliło postrzeleńcu. I nie wyskakuj tu z jakimś miastem powiatowym. Skoro tak odnosisz się do cywilizowanej Europy to jak byś chciał wiedzieć to właśnie tam tworzy się ułatwienia, skróty, śluzy dla KM niedostępne dla samochodów, buduje się bus pasy i zniechęca do poruszania samochodem do centrum. Otwarcie 1 Maja dla KM jest właśnie takim działaniem. Nie jest rozwiązanie dla samochodów i dla nich nic się nie polepszy bo to nie jest tego ideą. Celem jest uprzywilejowanie komunikacji. 3. Najlepszy twój tekst to "silników Autobusów PKS będzie Wam zakłócał cisze nocną". Dobre żarty, widziałeś kiedyś PKS w czasie ciszy nocnej? A jeśli nawet będzie jeden na dzień (a właściwie noc) to świat się zawali? Jak ktoś mieszka koło torów albo słyszy gdzieś samolot to znaczy że to wina prezydenta? Walę prosto z mostu, bez ogródek - dla mnie jesteś kompletnym deb***em. PS. Nie zaśmiecaj forów KL i DW swoimi durnymi postami bo jesteś żałosny. Tylko drzesz mordę, wszystko negujesz. Do tego kompletny brak argumentów. Nie bo nie. Cały pisuar. Pozdrawiam
Generalnie masz racje, ale to ostatnie zdanie )) Poczytuje sobie ta wasza lokalna prase przez net z ciekawosci choc mieszkam zagranica. Z radoscia przyjmuje tego typu informacje, drobne periodyki.Ktore byc moze wplyna na rozwoj tego miasta. Ale ta wasza mentalnosc jest przerazajaca. Chociaz piszesz z sensem to ...Jestescie juz kompletnie wyprani przez media. Cuz to za jakis smieszny podzial na po i pis ?? I nawalanie na pis przy rzadzacym PELNIA wladzy po. Te ludziki sprzedaly i zlikwidowaly 5mln miejsc pracy w polsce i wyexportowaly ponad 2mln niewolnikow zagranice. Wmowily wam ze zarabiajac jedne z nizszych pieniedzy w europie, jestescie nieoplacalni dla pracodawcy i to lykneliscie Zafundowali wam OFE i NFZ, 67 wiek emerytalny, podwyzki podatkow, ponad 20K dlugu na lepka.........i tak moge jeszcze dlugo, a wy dalej to lykacie i napier... na pis. Czy tam w polsce naprawde nie ma juz nikogo innego ?!?! Jest tylko po i pis ? Bo jak tak to trace nadzieje na powrot, a napewno niezrobie tego za obecnych kryminalistow z ktorych rechocze zacho. TAK RECHOCZE, z kim waznym ostatnio spotkal sie ten rudy ch.. czy gajowy ??? no z kim ??? Kazdy ma ich gleboko w d... bo wie ze to tylko sprzedajne kur.. i wystarczy zadzwonic zeby wykonali polecenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE MIASTO MOGŁOBY ZAOSZCZĘDZIĆ NA OBNIŻCE DO 10.000 ZŁ BRUTTO WYNAGRODZENIA DLA CZŁONKÓW ZARZĄDU MIEJSKICH SPÓŁEK... NA SAMYM PREZESIE T. - 156.000 ZŁ BRUTTO! A POLICZCIE RESZTĘ EKIPY, WYJDZIE PARĘ BANIEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWESTER napisał:
-----------------------A NIE MÓWIŁEM ! KOŁOWANIA PREZYDENTA CIĄG DALSZY !------------------- Radni "PIS-u" wypersfadujcie Prezydentowi , że Jego "pomysł" ZABLOKUJE KOMUNIKACJE W LUBLINIE !.
Tułajew ????? Radni PiS u już zablokowali porozumienie z Echo i budowę skrzyżowania Solidarności-Sikorskiego-Ducha. Mieszkańcy stojący w korkach są wam bardzo wdzięczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasę zieloną zwaną Lubelskiego lipca 80 wybudowano,aby wyprowadzić samochodowy ruch z ! Maja. Przypominam, że juź wtedy po 1 Maja jeździły tylko osobówki i autobusy komunikacji miejskiej oraz zaopatrzenie i służby komunalne. Te nadużywały zakazu do 3,5t wcale nie wioząc towaru do okolicznych sklepów tylko jadąc tranzytem-bo bliżej-a im wolno przecież. Jeżeli FRL chce wprowadzić ruch na ! Maja powinno pokryć wszelkie roszczenia właścicieli budynków za zniszczenia wynikłe w wyniku wieloletniego ruchu pojazdów i zabezpieczenie tychże kamienic przed dewastacją spowodowana wstrząsami (autobus miejski waży ok. 20 ton) z własnych środków lub rodzinnego budżetu,a nie publicznych pieniędzy nas podatników. Chciałbym zauważyć,że mieszkańcy ! Maja są już tak zdeterminowani,że dla głupków z FRL skończy się to co najmniej rękoczynami-nigdy nie konsultowali tego z mieszkańcami,a dla ratusza wieloletnimi sprawami sądowymi o odszkodowania. Juz teraz zbieramy podpisy i organizujemy sie razem z przeciwnym takim rozwiązaniom Radą Dzielnicy Za Cukrownią. Więc deb***e napływowi żądni sukcesu udało sie wam jako FRL zjednoczyc ludzi przeciw sobie i waszej nadętej głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...