Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Błękitna: Klienci nie płacą

Utworzony przez BP, 10 lutego 2010 r. o 21:48 Powrót do artykułu
W Białej Podlaskiej w Rywalu, do 2 h bezpłatnie, potem płaci się. Sprawdza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę do kina w Plazie - wiadomo trzeba z 40 min wcześniej przyjść odstać swoje w kolejce po bilet ( bardzo denerwujące przeważnie jak jest jakaś premiera filmu lub weekend a otwierają jedną góra dwie kasy !!!!!) 30 minut reklamy przed filmem , film 1,5h to robi się 3 godziny - też mam płacić ???????????????????????????? A jak dojdą jakieś zakupy ( kobieta + butiki = min 2-3 h), kolacja itp to możne wyjść nawet 6h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan wasz napisał:
Idę do kina w Plazie - wiadomo trzeba z 40 min wcześniej przyjść odstać swoje w kolejce po bilet ( bardzo denerwujące przeważnie jak jest jakaś premiera filmu lub weekend a otwierają jedną góra dwie kasy !!!!!) 30 minut reklamy przed filmem , film 1,5h to robi się 3 godziny - też mam płacić ???????????????????????????? A jak dojdą jakieś zakupy ( kobieta + butiki = min 2-3 h), kolacja itp to możne wyjść nawet 6h
Dokładnie to samo chciałem napisać w temacie kina... Natomiast po filmie, też zwykle udaję się na jakieś zakupy, może nie 2-3h, ale godzinka mija momentalnie - no i właśnie, mam za to płacić? Albo udowadniać/opowiadać jakiemuś hipkowi przy wyjeździe, gdzie byłem i co robiłem? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić, jak ktoś nawet przyjedzie na cmentarz przy lipowej to sobie woli w plazie zaparkować jak ma płacić przy cmantarzu nie ??? No a zimą to mu jeszcze samochodu nie zasypie A przy okazji to może i po plazie się przejdzie jak będzie wracał, tak dla rozrywki:) Ja proponuję jakieś kartki wprowadzić na parkowanie jak za komuny było 1x w tygodniu możesz wjechać na parking do plazy i basta dla stałych klientów 2x , się od razu luźniej zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osoba pilnujaca"... W duzo miejsc w tym lublinie sa niby takie, placi im sie, wstawia taki niby paragon, a jak ktos kontroluje, to znikaja... Wygonic trzeba tych pijakow i zlodzieje parkingowe. A najwieksze hamy sa te osoby od marketach, niech sie tylko ciesza ze tkos ich tam kupuje drogie buble made in china...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj po południu żona robiła spore zakupy w Plazie. Podjechałem, by ją zabrać. Było ok. 18-tej. Na 1-szym poziomie zakaz wjazdu "wszystkie miejsca zajęte". Na drugim również wszystko pozajmowane, ludzie krążą wokół. Pojeździłem 10 minut - NIC wolnego. Musiałem wyjechać, zrobić kółko i zgarnąć żonę "w biegu" sprzed Plazy. Jakiś absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robbie napisał:
Wczoraj po południu żona robiła spore zakupy w Plazie. Podjechałem, by ją zabrać. Było ok. 18-tej. Na 1-szym poziomie zakaz wjazdu "wszystkie miejsca zajęte". Na drugim również wszystko pozajmowane, ludzie krążą wokół. Pojeździłem 10 minut - NIC wolnego. Musiałem wyjechać, zrobić kółko i zgarnąć żonę "w biegu" sprzed Plazy. Jakiś absurd.
Chyba dawno nie byłeś w Plazie. Tam generalnie cieżko o miejsce do zaparkowania:) Przez tych co zostawiają auta na cały dzień, ale też przez tych co nie potrafią parkować i zajmują dwa miejsca parkingowe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie. Zawalone śniegiem i płać. W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi. Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie. Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko. Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej wladze Lublina robia prezenty pseudo inwestorom typu Plaza i rezygnuja za ochlapy z wymaganych inwestycji. Dlaczego parkingi podziemne maja raptem tylko 2 kondygnacje a nie minimum 5 ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, proponuję zamknąć całe miasto, zaorać i posadzić buraki. Najgłupsze miasto w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w Plazie zrobić tak złośliwie takim cwaniaczkom - z monitoringu obczaić takie cwane autka i wybiórczo wzywać przez nagłośnienie kierowcę do pokazania się w punkcie kontrolnym, który byłby na każdym piętrze, z dowodem rejestracyjnym, powiedzmy w ciągu godziny, półtorej (aby np. wyszedł z kina). Jeśli się zgłosi to podziękować mu drobnym upominkiem, a jeśli nie to zablokować auto jakimś autem serwisowym z włączonym naliczaniem czasu. Jak się zgłosi wkurzony właściciel że nie może wyjechać to policzyć mu za parkowanie po 20zł/h bo będzie dowód że nie korzystał w tym czasie z usług w budynku. Oczywiście przy wjazdach na parking powinna się pojawić widoczna informacja o tym, żeby nie było zdziwienia. Załatwionych tak kilka autek dziennie w godzinach porannych (żeby nabiło za parkowanie) wystarczyłoby na pokrycie kosztów akcji i wielu już by nie ryzykowało zapłacenia kilku stów dziennie za nieuprawnione parkowanie. A i było by na podarki dla uczciwych klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również jeżdzilam z mężem ok.20 min,nie mogąc znależć żadnego wolnego miejsca,a była to niedziela i godz.12.!wkórzyłam sie do tego stopnia że zapłacilam przed cmentarzem i to nie mało,bo za 3 godz 9zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim widzę że tyłki przyrosły do foteli samochodowych!!!!!!!! Każdy by chciał podjechać po sam próg do każdego sklepu czy też instytucji (niedługo to do środka będziecie chcieli wjeżdżać)!!!!! Wszystko obrosło w piórka i królewiczów udaje. Kupiłeś se samochód i sobie nim jeździsz to się męcz i szukaj miejsca do zaparkowania. Ja jakoś chodzę wszędzie na piechotę i nie mam tego problemu, a tych pseudokierowców to najchętniej po głowie siepać za to jak i w jakich miejscach potrafią zaparkować swoje autko. Ruszcie własne CZTERY litery i spacerek. Ameryka się zrobiła i wielkie zakupy muszą robić!!!!! banda leniuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic
sam jesteś idiotą, w lecie, na jesień i na wiosnę też potrzebujesz odśnieżać chodnik???? i może jeszcze powiesz że tylko w zimie swoje leniwe 4 litery wozisz????? weź się kopnij w swój pusty sagan!!!! i nie dyskutuj matole przykuty do kółka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja imprezuje Fantastic Park do późna w Plazie i czasem zostawiam tam auto, nie będe już tam chodził na imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie. Zawalone śniegiem i płać. W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi. Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie. Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko. Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.
W takim razie przyjeżdzaj do Lublina z tego zajebissstego Świdnika i nie będzie problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...