Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Centrum zlikwidowana

Utworzony przez ja, 21 września 2009 r. o 20:36 Powrót do artykułu
dziadostwo w ekskluzywnej cenie- szmaty tam wisiały, a szmata za np700zł. jest trochę za droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiem się we własnym imieniu.. Nigdy w GC oprócz perfum na samym dole i Empiku na samej górze nie można było kupic... Ciuchy tam wystawiane przeważnie nie przyciągały ( Mówi to pracujący student, 23 lata) i były mocno przeciętne i byle jakie, a dodatkowo drogie.. Jak taka lubelska GC mogłaby sie utrzymać z wynajmu pierwszego i trzeciego piętra, które jako jedyne przynoszą praktycznie zyski ( bo szczerze powiedziawszy tłumów na pierwszym i drugim piętrze nigdy nie widziałem, a bywałem tam często choćby nawet wchodząc po schodach do Empiku).. tak więc suma sumarum... GC musiała sie kiedyś zkończyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było doprowadzić do upadłości firmę, która dysponowała najlepszymi lokalizacjami /13 wielkich domów towarowych/ w samych centrach największych miast w Polsce ? Ano tak .... drogie, dziadowskie towary, niereformowalne i niezmieniające branży stoiska handlowe, zero kreatywności i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku. Takie "Złote Tarasy" w Warszawie /lokalizacja identyczna jak w Lublinie, bo w samym środku miasta/ jakoś potrafią trzepać kaskę na klientach. No i "Galerie Centrum" uwikłały się w nietrafione inwestycje wtapiając w to miliony PLN. Ciekawe czy ktoś za to odpowie, bo prezesi swoje zarobili, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dziadostwo w ekskluzywnej cenie- szmaty tam wisiały, a szmata za np700zł. jest trochę za droga
Dokładnie, ciuchy żadna rewelacja a ceny powalające i nic dziwnego, ze nikt nie chciał tego kupować. Dzisiaj mało kto patrzy na jakość a jeżeli jest to taka sobie jakość za wysoką cenę to z pewnoscią nikt tego nie kupi. Europejskie metropolie oferują szereg sieciówek, np popularny Primark gdzie kupuje się ubrania za grosze, fakt iż są one gorszej jakości ale kto się tym przejmuje jak się zniszczy kupuje nowe i nie płacze, ze wywalił na nie kupę kasy a u nas tanie ubrania to przeważnie secondhandy i jakaś chińszczyzna nie do noszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byl moloch z przerostami zatrudnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...