Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Centrum zniknie z centrum miasta

Utworzony przez ~malta~, 8 października 2008 r. o 05:14 Powrót do artykułu
Jeszcze jeden budynek projektowany przez Tadeusza Witkowskiego zniknie z Lublina. Na wzor kamienicy przedwojennej? Przedwojenny hotel Victoria nie byl budynkiem tak imponujacym, jak obecny Grand Hotel. No i zniknie jeszcz jeden plac w centrum miasta. Jeszcze tylko galeria handlowa na placu Litewskim z parkingiem podziemnym i jestesmy 'urzadzeni'. Pozdrawiam Wojtka Szubarge - spac nie bedziesz mogl, jak to zrobisz ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się ten pomysł ludzie się przyzwyczaili do placu przed PDT-em, jeszcze żeby to była wierna rekonstrukcja to było by ok ale to będzie jakiś potworek ala to co wyrosło obok poczty nijak nie pasujące do okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO W LUBLINIE OD WIELU LAT JEST, BĘDZIE KOLEJNE WIELKIE G...!!!PODBNIE JAK Z AQUQAPRKIEM!!!SZKODNICTWO MIEJSKICH URZĘDNIKÓW, DECYDENTÓW JEST NIESPOTYKANE W INNYCH TAK DUZYCH OŚRODKACH MIEJSKICH JAK LUBLIN!!!CO DO NISZCZEJACYCH KAMIENNIC I ZABYTKÓW O CZYM PISZE KURIER, NIE ZMIENI SIE NIC, DOPÓKI KLECHY NIE ZAGRABIA TYCH RUIN,TO WTEDY I ŚRODKI SIE ZNAJDĄ NAWET PO KASĘ Z UNII ŁAPĘ WYCIĄGNĄ!! A TAK KOŃSERWATOR=SZKODNIK, NIBY OD ZABYTKÓW, BĘDZIE BLOKOWAŁ W IMIĘ SWYCH GŁUPICH RACJI, SPRZEDAŻ TYCH RUIN INWESTOROM PRYWATNYM BY ODZYSKAŁY ŚWIETNOŚC,NIEZALĘŻNIE CO W NICH BĘDZIE POTEM CZY HOTEL, BANK, GALERIA HANDLOWA!!!TYLE!!TEREN PO ARKADACH PRZY HANKI SAWICKIEJ I LUBARTOWSKIEJ NADAL BĘDZIE STRASZYŁ, PODOBNIE TERENY PRZY UNII LUBELSKIEJ, TYSIACLECIA W KIERUNKU WIADUKTU,JAK TO OGLĄDAM JADĄC W KIERUNKU TATARÓW TO MYŚLĘ CO ZA WSTYD I HAŃBA!!!TERAZ SŁYSZĘ,ZE TEN KRĘTACZ I OLEWACZ PRUSZKOWSKI WYGRAŁ PROCES(MYŚLAŁEM,ZE WYWLAENIE GO Z ANR ZAKOŃCZY TĘ FARSĘ TEGO TYPA W MIEŚCIE A JENAK NIE!!) I MOZE WRÓCIĆ DO STERÓW WŁĄDZY, DNO TOTLANE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieoficjalnie wiadomo, że w najbliższym czasie spółka ma wystąpić do Urzędu Miasta o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu." Czyli rozumiec nalezy, ze jest kolejny po Zbozowej kreatywny, wirtualny i rownolegly do oficjalnego, plan zagospodarowania przestrzennego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobry pomysł. Rekonstrukcja przedwojennej bryły hotelu Victoria i likwidacja placu przed "Pedetem" to w istocie najważniejszy element w planowanej rewaloryzacji Placu Litewskiego. Gdyby jednocześnie inwestor pozostawił obecny budynek projektu Witkowskiego byłoby świetnie. A gdyby tak jeszcze powstała plomba pomiędzy budynkiem galerii a Teatrem Osterwy to ul. Kapucyńska (z widokiem na kościół powizytkowski) zostałaby jedną z najładniejszych ulic w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczegoz to tylko 1 kondygnacja - i to nie cala - na parking podziemny ??!! Jak juz cos robicie to robcie to z GLOWA ! W tym miejscu jest potrzebny co najmniej 2 kondygnacyjny parking i to na calej powierzchni planowanej inwestycji. Ludzie - zacznijcie w koncu myslec !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję odtworzyć stan sprzed rozbiorów ...albo ze średniowiecza co to za głupia moda na rozpieprzanie tego co jest i pseudo-odtwarzanie tego co było?! (chyba chodzi tylko o kasę tzn. darmowy plac który zostanie zabudowany)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję odtworzyć zniszczoną za II RP cerkiew, stojącą na obecnym PL. Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurz siem zmartfiłem, nobo jak w Ciciborze niedaj Boże zechcom pżedwojenne stany pszywrucić to Nasz Sklepik zaorajom. I to razem z Naszom Altanką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najciekafszy wontek jaki zaówarzyłem w tym artykule: "Taki sam, jak w hotelu Europa i pobliskiej kamienicy, w której mieści się salon komórkowej sieci Orange." Nie mam oranża ale hyba se kópie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję, żeby zburzyć w Lublinie wszystko co po wojnie postawili, żeby wyglądał tak jak przed wojną. Wszystkie miasta idą do przodu a Lublin jak zwykle......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie mająca powstać kamienica to "rewelacja".Powinna być odbudowana wiernie to może znajdzie się też i były właściciel który będzie wyciągać po to rękę.Natomiast mam wątpliwości czy pod takim budynkiem w centrum miasta powinna być tylko jedna kondygnacja a nie np.trzy z przeznaczeniem na parking.No cóż tak się myśli wtedy gdy kupowało się te obiekty tanio, bo chyba po cenie gruntu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!!!!! czytajcie !!!!~!! to mają być GARAZE a nie parkingi........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...