Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin miasto isnpiracji, stawiamy na kulturę! Co za ściema, tak samo jak władze zachęcają do studiowania w tym mieście, plakaty, rekalmy a miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma i straż miejska tylko bileciki rozdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sąsiad rozjeździ trawnik pod Twoim blokiem albo tak zaparkuje, że chodnikiem nie przejdziesz, sam poprosisz Straż Miejską o bilecik dla niego. A prawa trzeba przestrzegać i zapewne Immofinaz dobrze o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU napisał:
(...)tak samo jak władze zachęcają do studiowania w tym mieście, plakaty, rekalmy a miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma i straż miejska tylko bileciki rozdaje.
Coś Ci się kolego nie pomyliło? Wielki studenciku - miasteczko akademickie masz w samym centrum miasta. Przy budynkach uczelni na obrzeżach miejsc Ci pod dostatkiem. Nie łaska przenieść swoje cztery, grube i zalane tłuszczem od siedzenia litery pieszo albo komunikacją miejską? Władze nie zachęcają do studiowania parkowania w centrum miasta, tylko racjonalnego wykożystywania dostępnych miejsc parkingowych. Sprawdź sobie ilu jest żaków w Lublinie i wyobraź sobie dla nich wszystkich po jednym miejscu parkingowym przy wszystkich budynkach. Życzę sobie i mieszkańcom tego miasta, żeby ludzie z takim myśleniem ja Ty ograniczali się do eksponowania go jedynie na forach. Nigdy w realnej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalnie - wykorzystywania a nie wykożystywania Pisane w silnych emicjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że szkoła zawsze była problemem, uczelnie w Lublinie te najważniejsze są na obrzeżach miasta? Co do Straży Miejskiej to chodzi mi głównie o prking pod UMCS. Dodatkowo widać że nie macie pojęcia o swoich wypowiedziach ponieważ studentów zaocznych dojeżdzających z odległych miejsc jest bardzo dużo i ciężko sobie wyobrazic aby MPK tam dojechało:) No łopata w dłoń i do kopania panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że z łopatą sam możesz skończyć Zatem nie naśmiewaj się... Czytaj uważnie, drogie dziecko. Pisałem, że przy budynkach na obrzeżach - ma je KUL przy Majdanku, UP na Skromnej i Dobrzańskiego... Zaoczni powiadasz. Rozumiem - to jest elita i szlachta. Oni do komunikacji miejskiej nie wsiądą. Widzę, że Ty nie masz bladego pojęcia o niej. Nie dziwię się zatem, że z niej nie korzystasz - a szkoda. Nie tylko MPK świadczy usługi przewozowe w Lublinie. Na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego wykonuje je również Meteor, Irex, AKL. Zaoczni studenci nie mają nóżek sprawnych? Rozumiem, że siedzenie cały dzień na uczelni jest o wiele bardziej wymagające dla nich niż dal studentów dziennych (którym byłem, skończyłem być i pracuję z zadowoleniem w zawodzie - bynajmniej nie przy łopacie). Nie muszą oni jednak podjeżdżać pod same drzwi - prawda? Jeżeli zaparkują ulicę, dwie dalej to nic im się złego nie stanie. A nie - jednak nie. Przecież u siebie mają swojego rumaka, czytaj auto, na trawniku/klepisku przed domem czy też stodołą. Przyzwyczaili się i z okien uczelni też chcą go widzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi pojechałeś. Szkoda tylko że piszesz o kimś takie posty nie znając jej zupełnie. To że studiowałeś dziennie to żaden wyczyn, ja również ale nie w Lublinie i się nie chwalę. Z komunikacj miejskiej nie korzystam bo stać mnie na auto i paliwo do niego, do tego dużo mam obowiązków i nie mam czasu na wyczekiwanie autobusu po przystankach. W Lublinie studiowała moja żona ( też nie zaoocznie), dość często ją odwoziłem i widziałem co się dzieje pod uczelniami. Nie obrażaj ludzi ze wsi, ja ich nie pobrażam a czytając twoje wypociny to chyba sam masz stodołę i parkujesz w niej swoją super brykę. Mnie stać na autocasco i nie martwię się co się z nim stanie. Kończę to głupie pisanie bo i tak Ci nie pomogę. Ale żyj dalej z przekonaniem o wsłasnym JA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam napisał:
Obawiam się, że z łopatą sam możesz skończyć Zatem nie naśmiewaj się... Czytaj uważnie, drogie dziecko. Pisałem, że przy budynkach na obrzeżach - ma je KUL przy Majdanku, UP na Skromnej i Dobrzańskiego... Zaoczni powiadasz. Rozumiem - to jest elita i szlachta. Oni do komunikacji miejskiej nie wsiądą. Widzę, że Ty nie masz bladego pojęcia o niej. Nie dziwię się zatem, że z niej nie korzystasz - a szkoda. Nie tylko MPK świadczy usługi przewozowe w Lublinie. Na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego wykonuje je również Meteor, Irex, AKL. Zaoczni studenci nie mają nóżek sprawnych? Rozumiem, że siedzenie cały dzień na uczelni jest o wiele bardziej wymagające dla nich niż dal studentów dziennych (którym byłem, skończyłem być i pracuję z zadowoleniem w zawodzie - bynajmniej nie przy łopacie). Nie muszą oni jednak podjeżdżać pod same drzwi - prawda? Jeżeli zaparkują ulicę, dwie dalej to nic im się złego nie stanie. A nie - jednak nie. Przecież u siebie mają swojego rumaka, czytaj auto, na trawniku/klepisku przed domem czy też stodołą. Przyzwyczaili się i z okien uczelni też chcą go widzieć...
co sie tak buraku prezysz? uwazaj by ci zylka nie pekla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale mi pojechałeś. Szkoda tylko że piszesz o kimś takie posty nie znając jej zupełnie. To że studiowałeś dziennie to żaden wyczyn, ja również ale nie w Lublinie i się nie chwalę. Z komunikacj miejskiej nie korzystam bo stać mnie na auto i paliwo do niego, do tego dużo mam obowiązków i nie mam czasu na wyczekiwanie autobusu po przystankach. W Lublinie studiowała moja żona ( też nie zaoocznie), dość często ją odwoziłem i widziałem co się dzieje pod uczelniami. Nie obrażaj ludzi ze wsi, ja ich nie pobrażam a czytając twoje wypociny to chyba sam masz stodołę i parkujesz w niej swoją super brykę. Mnie stać na autocasco i nie martwię się co się z nim stanie. Kończę to głupie pisanie bo i tak Ci nie pomogę. Ale żyj dalej z przekonaniem o wsłasnym JA. [/quote] Twoje własne Ja jest większe od mojego Tu wychodzi kwestia postrzegania publicznych środków transportu. "Bo mnie stać to jadę autem". Mnie też stać, również mam swój samochód ale nie widzę potrzeby każdorazowo pchać się nim do centrum miasta tylko dlatego, że je (auto) posiadam... Zgodzę się z Tobą, że samochodem jest szybciej, wygodniej itp. Kwestia wyboru. Większość swoich spraw mogę załatwić korzystając z KM i tę też wybieram. Pisanie, że nie korzystasz z niej bo Cię stać na samochód jest śmieszne. W którym miejscu obraziłem ludzi ze wsi? Czy to, że parkują swoje samochody przed stodołą na podwórku w jakikolwiek sposób ich obraża? Przecież taki jest fakt. Równie dobrze mógłbyś napisać, że obrażam ludzi z miasta, bo parkują przed blokiem Również uważam, że żadnym wyczynem nie jest studiowanie dzienne. Tu pojawia się Twój problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Napisałeś, że jestem niedouczony i kopię rowy łopatą. W subtelny sposób chciałem Ci powiedzieć, że jest trochę inaczej. Naturalnie musiałeś odczytać to inaczej [quote name='hahaha' timestamp='1334848945' post='622992'] co sie tak buraku prezysz? uwazaj by ci zylka nie pekla
Zdanie zaczynamy wielką literą. A twierdzące kończymy kropką Nie jestem burakiem, z Tobą nie rozmawiam a prężę się, bo bardzo lubię ten sport i nic Ci to tego mały chłopczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

In recent years, keen fashion career Victoria Vitoria, and toms shop toms sale has launched several close cooperation There are many shops or stores have toms sale, so actually it's very convenient to buy toms shoe, and got a most comfortable shoes for yourself29% stake in cheap toms SpA, Cinecitta Entertainment SpA Equinox 2 Investment Sca2 The appearance of the shoes are simple, elegant,leisure,and are suitable for women Michael Bal apparently did not mind becham earlier by British newspapers three named " the worst taste in clothes" title, be assured that the flag down a series of limited edition gave her to design

 The application will allow users to Toms Men instantly share pictures, with music to let people barefoot adventure, check One Day Without Shoes merchandise toms shoe and so oncom toms sale for rates as low as $100 He angrily to his girlfriend to get off those darn rags, and design by his own a jeans that can Toms Women be the perfect embodiment of sexy curves, but also has a strong rock style As long as the shoes and pay attention to basic hygiene can prevent due to road safety and soil pollution caused by infection and disease "One Day Without Shoes" participants toms shop can visit ,(miiiron)www.hoganshopnet.com

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Dizajn w sam raz na okolice starego miasta. Brawo. K*wa, kto podejmuje te decyzje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...