Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie mieszka najwięcej osób? 10 najludniejszych ulic Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 22:11 Powrót do artykułu
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zestawienie, jeszcze lepszy komentarz pod zdjęciami. Sama zamieszkuje ulicę Nałkowskich od prawie 20 lat, a nie miałam pojęcia, że "chodnik" na Medalionów to przedłużenie Nałkowskich. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalina Górą.Brawo. Dwie ulice na których mieszkałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu by bylo jakby kazdy z zagramanicy. Wrocil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te ochlajmordy kradna w ciuchlandzie na górze, trudno upaść już niżej.Nie ma siły na takich kilku wyrzutków,będą tam siedzieć dopóki sie nie zapiją albo kogos nie zabiją.Współczuje właścicielowi pizzerii pod która przesiadują,sam bym tam częściej zaszedł coś zjeść tylko apetyt przechodzi jak sie widzi tych zaszczńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niby już Czechów, a jeszcze jakby w centrum. Ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu w zasadzie nie muszą brać auta, ani korzystać z komunikacji miejskiej. Równie dobrze można przejść się pieszo. " - ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu uczynili sobie z tej ulicy i przyległości bezpłatny parking, bo wystarczy przejść na drugą stronę Solidarności, by znaleźć się w płatnej strefie postoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POGODNAAAAAAAAAAA!!!! :D Moja ulica ^_^ A Lwowska i Niepodległości to ulice mojego dzieciństwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...