Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie pies pogrzebany

Utworzony przez Darunio, 12 października 2007 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Animals i Straż dla zwierząt próbowali zlikwidować targ na Rusałce i zarobić na opłatach przenosząc go na stadion przy Kresowej teraz czepili sie schroniska w Krzesimowie.A czemu niechwalą sie schroniskiem w koło Annopola,tam są warunki gorsze od Krzesimowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego???,wlasnie dlaczego więc drukuje się w kurierze niesprawdzone fakty i nikt nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.Komentazre drukowane w kurierze przez p.Staweckiego nie poparte żadnymi faktaki ani wypowiedziami wiarygodnych ludzi od razu wydawały mi się jednym wielkim kłamstwem.bylam w schronisku,odbieralam pieska i nie zauwazyłam tego co zauwazła pani Tarasinska ,ktora nigdy nie była w schronisku jak rownież straż dla zwierząt ktora opiera swoj raport na przypuszczeniach bez konsultacji a lekarzami tak jak to jest w Dzienniku Wschodnim??Za takie pomówienia powinno się odpowiadać,nie chodzi tu już o sytuację miedzy dwoma stowarzyszeniami tylko o wprowadzanie w bład czytelnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w schronisku w Krzesimowie, myśle ze zwierzęta mają tam lepiej jak w niejednym nowym schronisku, gdzie cały czas siedzą w klatkach. Naprawde mają tam dobrze. Dzięki takiemu miejscu nie błąkają się głodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...