Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie spędzić wakacje? Zapytaliśmy lublinian (wideo)

Utworzony przez pedro, 13 lipca 2010 r. o 07:26 Powrót do artykułu
A ja zadbałem o swoje wakacje juz w lutym Kupiłem bilety lotnicze do Hiszpanii Lufthansy za 300zł w obvie strony, wynajmuję cały dom za 25 euro/dobę i we wrześniu jadę na urlop. Tuż przed wakacjami ceny rosną i nawet oferty last minute wydaja mi się drogie. Zresztą zalezy co kto lubi, ja zdecydowanie sam wolę o wszystko zadbać i zorganizować wycieczkę niż lecieć z biurem podróży, wtedy jest o wiele ciekawiej i większa przygoda Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów i życzę udanego wypoczynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze jeziora cieszą się popularnością chyba tylko ze względu na ich bliskość... Dla wielu małolatów to szczyt marzeń. Sam tak kiedyś miałem... Namiot, znajomi i heja! Było super mimo spartańskich warunków. Niemniej jednak w wielu miejscach czas się zatrzymał lekko 20 lat temu. Ceny natomiast są kompletnie nieadekwatne do tego, co dostajemy w zamian, bo niestety w wielu ośrodkach nadal panuje syf, domki się rozpadają a prywatne kwatery są ciut za drogie jak na te okolice. W zeszłym roku chłopek w Okunince chciał 60 zł za dziadowski pokoik 2-os z kiblem nie wiadomo gdzie... Puknąłem mu się w czoło i znalazłem o połowę taniej we Władysławowie. I co z tego że musiałem dołożyć ciut więcej na paliwo? Ale okolica za to inna i nikt mnie nie strzygł na kasę w tak perfidny sposób. Ceny nad Białym też jakieś akie jak z sopockiego centrum... A już kompletna kaplica to jezioro Krasne... Tą infrastrukturę turystyczną to wypadałoby tylko zburzyć i zaorać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty gadasz --to do Xora. Piaseczno,Łukcze,Krasne to spokojne jeziora i ja uwielbiam Krasne ze względu na ciszę,brak małolatów,dyskotek,mnóstwa barów. Kiedyś jak człowiek miał 20 lat to wszystko w/w było potrzebne teraz mam dzieci i chcę SPOKOJU nad wodą bo dzieci się chlapią ,wieczorem grill i około 22 idą spać.Nie ma krzyków pijanych ,rzucania butelkami a muzyka nie dudni do 3 nad ranem. Krasne to jezioro dla "emerytów" i powinno zostać.Jak chcesz szaleć masz Piaseczno,Białe, Firlej. Fakt,że domki wołają o pomstę do nieba ale na 3-4 dniowy wypad są super.Na długie wyjazdy biorę hotel Rubin zaś nad morzem wybieram miejscowości typowo puste.Nie każdy lubi zgiełk i hałas. Krasne musi zostać)))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź sobie ośrodek wczasowy Gryf. Jeśli chodzi o pobyt z dziećmi to jedno z lepszych miejsc, bardzo dobrze położony, dodatkowo ma również trzy place zabaw, na miejscu jest basen, parking, kort tenisowy. Naprawdę bardzo fajne miejsce, gdzie można dobrze wypocząć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...