Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gecko Cup Lublin. Wyścigi uliczne na Jana Pawła II (zdjęcia) (wideo)

Utworzony przez niezrzeszony, 26 września 2010 r. o 12:59 Powrót do artykułu
to ja mamm jechac nakokoło bo kilk idiotów chce sie pościgać.szlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezrzeszony napisał:
to ja mamm jechac nakokoło bo kilk idiotów chce sie pościgać.szlak
a którędy idioto jezdziłeś jak nie bylo tej drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezrzeszony napisał:
to ja mamm jechac nakokoło bo kilk idiotów chce sie pościgać.szlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę Ci deb***U,abyś spotkał się niespodziewanie z takimi "idiotami" jadąc spokojnie przecznicą.Ja to przeżyłem i wiem,co mówię!Dobrze ze ktoś wpadł na pomysł zalegalizowania tych imprez,bo to zdrowsze dla wszystkich.Szerokiej CI drogi kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20zł żeby zobaczyć jakiś wieśniaków, którzy leczą kompleksy autami, zrezygnowałem jak zobaczyłem korek do tego zjazdu, zamknęli drogę nic nie ustawiając wcześniej i zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdasd napisał:
20zł żeby zobaczyć jakiś wieśniaków, którzy leczą kompleksy autami, zrezygnowałem jak zobaczyłem korek do tego zjazdu, zamknęli drogę nic nie ustawiając wcześniej i zadowoleni.
akurat od oznakowania to jest sluzba drogowa nie organizator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdasd napisał:
20zł żeby zobaczyć jakiś wieśniaków, którzy leczą kompleksy autami, zrezygnowałem jak zobaczyłem korek do tego zjazdu, zamknęli drogę nic nie ustawiając wcześniej i zadowoleni.
bo nie bylo cie stac na 20 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak k.....wa nie było stać z Lubelskimi zarobkami, bo k....wa za rodzinę trzeba 80PLN wybecelować po....ny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eno napisał:
tak k.....wa nie było stać z Lubelskimi zarobkami, bo k....wa za rodzinę trzeba 80PLN wybecelować po....ny kraj
to ile twoje dzieci maja lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezrzeszony napisał:
to ja mamm jechac nakokoło bo kilk idiotów chce sie pościgać.szlak
człowieku jak jeden dzień w roku pojedziesz sobie naokoło to chyba ci sie nie nie stanie co?? A po za tym gdzie ty tak musisz jeździć w niedziele zamiast w domu kapcie grzać , do lasu na grzyby czy do mamy na obiad??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak banda katoli robi sobie przeprawe z krzyzem przez srodek miasta to jest ok? juz wole tych "idiotów" z pasją. idz gnoj wyrzucać ,anie po miescie jezdzic.niedzielnym wszystko przeszkadza. spodziewałem sie takich komentarzy. impreza była cacy.ilosc ludzi wzdłuz toru świadczyła o duzym zanteresowaniu.w koncu cos sie dzieje i koscioł sie w to nie wpierd..ił. tor juz chcą zlikwidować,bo "wierni" będą na imprezy ganiać i na tace nie dawać po likwidacji czekac na pierwszy wypadek opisany na DzW i komentarz "niech na torze szaleją,a nie na drogach" XD Tak jeeeeeest! Polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie reportaż z imprezy na torze kartingowym? Było więcej osób i sama impreza bardziej widowiskowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze sie jakis idiota trafi ktoremu wszystko bedzie przeszkadzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie mardy to nic się w Lublinie nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza bardzo fajna. Kiedyś SSS w Białej Podl. to było coś. W lublinie też fajnie, ale organizacja marna, pucharów to było chyba więcej niż aut. Samochody mało wyczesane, jakieś marne diesle, ale były i lepsze. Organizacja marna, nigdy już tam nie pójdę, mimo że impreza jako idea rewelacyjna. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
szkoda że organizator nie zadbał aby wcześniej ustawić znaki drogowe o zamknięciu drogi!Korki z tym związane były duże, a policja jak zawsze w d.. miała ten fakt.Kurde na zachodzie Policja jest po to aby służyć obywatelowi, a organizacja trochę lepsze, ale to Polska i w du..pe ma organizator dobrze poinformować innych kierowców o zamknięciu drogi przed wjazdem na tą ulicę.
Zgadza się. Ja też się się tam niechcąco wpakowałem. Z daleka widać było jakiś korek ale sygnalizacja pracowała więc normalnie to pojechałem. Żadnego oznakowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda leży po środku Fakt- wjazd za drogi jak na lubelskie warunki, możecie nas wyzywać od wieśniaków ,że nas nie stać albo co, ale to fakt 4 osobowa rodzina ( z dziećmi powyżej 12 lat)- 80 zł ???przesada.Zwłaszcza że impreza była a dwóch końcach lublina. Poza tym- samochody- miernota ! ich ilość- żenująca- Prowadzący do dupy bo nawet nie informował o mocach, wyposażeniu danego auta- za to chyba też płacimy, więc popatrzeć na ruszające auta- niektóre jak bmw serii 5,jeździły w tempie ślimaka:D:D:D 16 sekund na 1/4?? śmiech. Na torze było ciekawiej, na jana pawła -słabo, i jeszcze akcja organizatorów kiedy zakrywali foliami ogrodzenia żeby ludzie nie mogli spoza ogrodzeń zerknąć :DD:D Druga strona medalu- nareszcie coś sie dzieje, korki? bez przesady- jak nie było tego odcinka też trzeba było sobie radzić, poza tym to niedziela- gdzie sie komuś śpieszy w ten dzień?? poza tym mieszkańcy byli informowani o utrudnieniach. Chce też zauważyć ze podczas imprezy zbierana była krew i do wszystkich malkontentów- było iść i coś zrobić w tym kierunku a nie szczekać. Jak oddało sie krew zwracali za wejściówki ,brawo uwaga o wypadkach i miejscach do trenowania- bardzo słuszna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENADA.....niby impreza ogólnopolska a organizator zrobił sobie "kpiny" z kibiców....musieli "bulić" za oglądanie "kilku zorganizowanych"....a ci co nie płacili tłoczyli sie za płotkami....w krzkach, górkach, budowach itp.....zadbano rzeczywiscie o to aby nic nie było widać.....No i kwestia parkingów o które nikt nie zadbał....efekt parkownie gdzie się da....na osiedlowych uliczkach, trawnikach,chodnikach itd...."samowolka" !!!! Totalny bałagan....nikt nie kierował i panował nad tym bałaganem !!!! Dobrze, że kierowcy sami umieli się zachować i po imprezie rozładować ten bałagan !!!! Tak więc może impreza sama w sobie jest widowiskowa....ale organizatorzy "dali d..y" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...