Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełda Mieszkań w Lublinie: Deweloperzy prezentują swoje oferty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Developer's clan Żuk & Company w ofensywie, żadnemu skwerkowi nie przepuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś poleca TB Developer?? Solidni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Częstują muffinkami, żeby klient zapłacił po 5 - 6 tys. PLN za metr mieszkania. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem. Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę. Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem napędowym regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupilem na Firlejowskiej i sobie chwalę. Niech tylko zacznie sie rewitalizacja Bystrzycy i powstaną tam kolejne bloki. Z zaniedbanej dzielnicy i o niskiej renomie, znobi sie fajne miejsce blisko centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Developerfan napisał:
Chwała  Deweloperom i Żukowi. Jestem asystentem kierownika robót wodno-sanitarnych w podlubelskiej firmie. W biurze jest nas 8 osób+10-12 fizycznych. Mam co miesiąc wypłatę prawie 2,700 na rękę chociaż jeszcze dwa lata temu studiowałem.  Od roku pracujemy wyłącznie na budynkach 2 mniejszych lubelskich deweloperów. Żyjemy, pracujemy, zarabiamy. Z naszej firmy żyje kilka hurtowni, sklepów, warszatów samochodowych, firma która wynajmuje nam biura i bazę.  Takich firm jak nasza z różnych branż są dziesiątki. Elektrycy, żelbetowcy, ogrodnicy, gazownicy, stolarka pcv i Alu, elewacje, internetowcy, wykończeniówcy, drogowcy, Zarówno szef jak i my płacimy podatki. Do kasy państwa, do gminy, do zusu. I powiem jedno : budownictwo mieszkaniowe to potężna gałąź gospodarki Lublina i okolic. Chwała deweloperom za bycie motorem  napędowym regionu.
Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź w temacie zamiast bezrozumnego hejtu.
qwerty napisał:
hahaha chwała developerom ! No nóż w kieszeni się otwiera ! Prosty przykład - Wiktoryn, firma buduje im blok za 1800zł/m2. Developer sprzedaje za 4500 - 5000 zł /m2 !!! Czyste złodziejstwo i lichwa. Poza tym Hand-Bud potężna firma, zwinęła się i pogrążyła setki podwykonawców. Poleksbu i jego firma córka Limbex również się wyłożyły zostawiając na lodzie podwykonawców. Z nimi porozmawiajcie to szybko zmienicie zdanie. Dowiecie się jaki chłam macie wciśnięty. Więc przestańmy pier...ć ,że developerzy to tacy zacni i szlachetni ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedyś Gala to był taki fajny sklep... Teraz giełdy mieszkań, wystawy zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powtarzaj sie chwała i chwała komu? myśl jak przystało na Polaka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czyste złodziejstwo i lichwa" - proponuję, żebyś sam wybudował za 1800zł/m2 i potem sprzedał za 1800zł/m2. Nikt ci nie zarzuci żadnego złodziejstwa ani lichwiarstwa, uszczęśliwisz tysiące ludzi. Więc na co czekasz? Wykaż się, pokaż, co potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Developer złodziej,klient frajer,marza 150%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...