Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełdy samochodowe dawniej. Niezwykłe zdjęcia z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2017 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Pamiętam giełde na zemborzyckiej często przyjeżdzałem tam z tata i znajomym połamałem sobie mleczaki z przodu na gotowanej kolbie kukurydzy która można było tam kupić :D ahahha Bilety kupowane z żuka hamburgery z autosana to był czasy :D Nawet kupiłem tam pieska :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giełda na pl Zamkowym nie pamietam. Na Zemborzyckiej to było nie tak dawno- ok troche sie zestarzałem, ale żeby czarno-białymi zdieciami przenosić w lata osięmdziesiate to redaktor sie niepopisał. Ewidentnie widac ze stoja poldki, sierry, volva z pierwszej fali sprowadzania aut z zachodu. Lata 90te opakowane na czarnobiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie giełda na Witosa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giełda pod Zamkiem to lata 1970 . A nowe samochody były na talony dla komuchów, którzy dzisiaj mówią,że lekko tylko bili i kulturalnie jak ten co występuje z kodem alimenciarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza Ludowa decydowała co dla obywatela dobre?a co oferowała sanacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja natomiast jeśli chodzi o lublin, m tam swój ulubiony warsztat, a mianowicie ***s://sabat.lublin.pl/ . firma oferuje profesjonalny serwis i diagnostykę samochodową, a także naprawy lakiernicze i blacharskie, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam poszukuje osoby która podzieli się fotografiami z giełd w Lublinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...