Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjaliści przyszli pijani na lekcje

Utworzony przez abiturient, 12 marca 2009 r. o 10:55 Powrót do artykułu
O które gimnazjum chodzi?Piszecie o zajściu a nie piszecie gdzie.Czyżby ochrona danych osobowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo że gimnazjaliści piją ale przerażająca jest bezradność i obojętność nauczycieli gdy rodzic zwraca się o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nauczyciele za kołnierz wylewają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mam robić gdy wiem że synek pali i pije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A którego gimnazjum??? Z tego co wiem to w Lublinie jest około 20-tu gimnazjów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie rodzic do tej pory nie miał czasu aby z młodemu wyjaśnić że tak nie można,a pedagog,psycholog i katecheta szkolą się aby dorosnąć do roli rodzica.Dobra rada-albo niech ci się spieszą z tym szkoleniem albo szkolenie niech zostawią rodzicom.W przeciwnym razie mlodych wychowa TVN. Coś mi się wydaje że tych młodych z flachą już zdążył wychować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??
Przeciez rodzic nie będzie za dzieckiem krok w krok chodził..., trafi sie jedno co namówi innych, które mądre to odmówi, tylko że już grupa rówiesników go odrzuci....i ot cały problem ludzkiego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajemy komentarze a wy nas czyścicie jak wode w klozecie gdzie wolność słowa?!?!?! i poco to forum zwińciesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie większości z moich rówieśników... powinniście się zastanowić co wy robicie...bo pijecie zapewne żeby pokazać się przed innymi jacy to wy jesteście"fajni" bo walicie procenty....ja tego po prostu nie rozumie.Jeśli chcecie komuś zaimponować to zróbcie to w jakiś cywilizowany sposób a nie pijąc piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Jak to czytam to mi się śmiać chce i to nieźle. Trzeba być jakimś z******* człowiekiem żeby przyjść pijanym na lekcje. Jeśli chce ktoś już pić to niech to robi sobie po lekcjach albo wogóle tego nie robi. Ja nie wiem co sobie ludzie myślą jak tak robią. Zaszpanuje przed wszystkimi i będę na ustach wszystkich. Tylko trzeba się zastanowić czy to nie jest tylko czysta głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze tak było w 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...