Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjum inne niż wszystkie. Program opracowali Brytyjczycy

Utworzony przez Gość, 6 kwietnia 2015 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Będzie dużo "achów" i "echów" będą medale nagrody wycieczki za granice, a dzieci, cóz będą głupsze ale europejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak kilka miesięcy temu po krytyce wyników brytyjskich uczniów na tle całej europy tamtejsza minister edukacji mówiła że potrzebna jest zmiana programowa nauczania i reforma systemu edukacji. Podała wtedy przykład Polski jako wzorca... Wg mnie lepiej posłać dzieci do zwykłej szkoły a za połowe czesnego opłacić naukę samego angielskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie uczyli rosyjskiego a moje  dzieci angielskiego i tak patrzac z prspektywy lat polacy caly czas komus wchodza w d,,,,,, bez masla  Co do unii zrobila z polakow murzynow do roboty  Jak wchodzilismy do unii mielismy miec te same wyplaty a mamy te same ceny a wyplaty 300 do 400 euro  Pozdrowienia dla PO i PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie szkoła na miarę 21 wieku. A już myślałam że ten Lublin jest zapyzialy do końca. Jak zwykle malkontenci się znajdą ale ja gratuluję wspaniałego pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trele morele. Przeciętny angol jest dużo gorzej wykształcony jak polak. Nie eksperymentujcie na swoich dzieciach. Jedyny zysk z tej szkoły to bez wątpienia lepsza znajomość j. angielskiego ale reszta śmiem wątpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc nieco z innej perspektywy to młodzi ludzie są obecnie urabiani przez "system" i "edukację" rynkową na idealnych bezwolnych głupawych konsumentów towarów, usług i idei, tych politycznych też. Te towary i usługi są najczęściej zbędne a nawet szkodliwe. Obecni młodzi są systematycznie oduczani własnej inwencji i woli sprawdzania zastanego świata, mają powielać i powtarzać z wiarą zasłyszane i przeczytane w Internecie strzępki informacji, podanej przez działy PR w postaci informacyjnej papki albo marketingowego bełkotu. Przydałoby się złamać ten schemat trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta szkola bedzie?? Chetnie zapisze swoje dziecko. Pomysl na szkole trafiony dziesiatke. Podajcie namiary na szkole!,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się! Dosyć już "unowocześniania" szkoły. Czy musimy małpować wszystko to co tam się nie sprawdziło. Testowaliśmy moduły w naszej szkole - i co i nic nie wyszło. A dlaczego, bo takie rozwiązania należy wprowadzać z rozmysłem i powoli. Dzieci to nie króliki, nie można na nich testować. Nie da się odwrócić procesu edukacyjnego -i następne pokolenie do poprawki. Znam nauczanie modułowe i cieszę się że moje dzieci nie będą już na to narazone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się "gorzej/lepiej wykształcony niż", a nie "gorzej/lepiej wykształcony jak", ale to pewnie skutek nieeksperymentalnej edukacji lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...