Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Globus Ski w Lublinie już działa. Ale popołudniami

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 14 grudnia 2012 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Biedackie ferie czas zacząć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, byłem wczoraj, ale... zróbcie coś z tymi bryłami lodu na stoku - idzie się zabić o nie, a decha równo porysowana od nich :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wieczorem 13.12 sprawdzić czy można już jeździć. Kilka uwag: stok wygląda jak zaorane kartoflisko, bryły zlodzonego śniegu, doły tak jakby pierwszy raz operator jeździł ratrakiem. Mam wrażenie, że pracownicy i cały MOSiR jest bardzo nieszczęśliwy z powodu istnienia stoku, że trzeba obsłużyć amatorów jazdy na nartach. To co nam proponują: fatalnie przygotowany stok, czynny od 15.00 ( może lepiej w nocy gdy obowiązuje taryfa nocna na energię elektryczną, będzie taniej), kibelek toi-toi, parking dodatkowo płatny !!!!. Proponuję wysłać specjalistów od marketingu na szkolenie do okolicznych właścicieli stoków, może za niewielką opłatą wytłumaczą jak zarabiać na sportach zimowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle stok jak dla mnie jest spalony i mogą go zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skifan napisał:
Byłem wieczorem 13.12 sprawdzić czy można już jeździć. Kilka uwag: stok wygląda jak zaorane kartoflisko, bryły zlodzonego śniegu, doły tak jakby pierwszy raz operator jeździł ratrakiem. Mam wrażenie, że pracownicy i cały MOSiR jest bardzo nieszczęśliwy z powodu istnienia stoku, że trzeba obsłużyć amatorów jazdy na nartach. To co nam proponują: fatalnie przygotowany stok, czynny od 15.00 ( może lepiej w nocy gdy obowiązuje taryfa nocna na energię elektryczną, będzie taniej), kibelek toi-toi, parking dodatkowo płatny !!!!. Proponuję wysłać specjalistów od marketingu na szkolenie do okolicznych właścicieli stoków, może za niewielką opłatą wytłumaczą jak zarabiać na sportach zimowych
Nic dodać, nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...