Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Globus świeci pustkami

Utworzony przez xxx, 7 marca 2008 r. o 04:09 Powrót do artykułu
a nie można zaprosić kogoś na festiwale muzyczne w globusie? koncerty? albo dyskoteki? taki np Sensation White w czym globus ustępuje Hali Ludowej we Wrocławiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pogranicza kultur i ograniczonych możliwości.Zamiast rozwijać sport masowy dla młodzieży /rozgrywki międzyszkolne,międzyosiedlowe/ trwa targ o stypendia dla dzieci i pociotków radnych.Te pieniądze przeznaczyć na sport masowy.Gdzie komisje sportu przy UM.Gdy to się nie podoba przenieść giełdę z Kresowej przynajmniej ludzie nie będą utytłani żużlem.Dobry dojazd.duży parking przy ZUSie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to? Powstał obiekt bez pomysłu na jego zagospodarowanie. Kto więc wnioskował o jego potrzebie? MOSIR zamiast czerpać korzyści z wynajmu, sam powinien zadbać o budowanie lubelskiego sportu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego ktokolwiek jest zdziwiony? Wielokrotnie powtarzano, że zwłaszcza w Lublinie można przeforsować największą bzdurę, byle tylko była w dużej sali i z atrakcyjną wizualizacją na etapie projektu. Funkcjonalność hali podważano od samego początku, potem doszły problemy z wielokrotnie przekroczonymi kosztami inwestycji. Najzabawniejsze jednak, że fundamentalne pytanie brzmiące "PO CO TO KOMU?" zadano na końcu, gdy obiekt już powstał? Nie inaczej jest z budynkami tak zwanego Parku Naukowo-Technologicznego na Felinie, zbudowanymi za kilkadziesiąt milionów, w których nie dzieje się dokładnie nic. Podobnie było z halą Targów, które twardo przynoszą straty. Rachunek ekonomiczny wciąż pozostaje dla tak miejskich, jak i wojewódzkich decydentów czymś, co przydarza sie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było lodowisko, które cieszyło się ogromnum powodzeniem mieszkańców, to je zlikwidowano dla piłki ręcznej, która wykorzystuje halę max przez 4 godziny. Co jest lepsze, tysiące dzieci jeżdżących codziennie na łyżwach, czy kilka zawodniczek w większości nie z Lublina ? Dobry gospodarz najpierw dba o swoje owieczki a potem o resztę. Ale gdzie w Lublinie szukać dobrego gospodarza ? Wiocha zawsze będzie tylko wiochą........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielokrotnie pisałem,że Mosir Lublin jest liderem biznesu po lubelsku.Wygrywa w kazdym podjętym temacie-lodowiska,stadionu,basenów,górki narciarskiej,spływów Bystrzycą,zalewu...Przypominam również,że p.Szmit został powołany na dyrektora przez Pruszkowskiego jako wybitny menandżer po odwołaniu poprzedniego dyrektora twórcy koncepcji nowej hali poprzez zadaszenie atrakcyjnego lodowiska..Hala targowa to inny temat też ciekawy-spółka miasta z osobą prywatną,która wniosła wkład w postaci logo.I dokładamy -ja dokładam ,ty dokładasz,wszyscy dokładamy do ich radosnej twórczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhhahahahahah <<< tylko tyle mam do powiedzenia !! i co PANIE DYREKTORZE MOSIRU ?? I CO ??? ZATKAłO ??? NO PYTAM SIE ZATKAłO ?? takie wazne piłkarki reczne 4 h na dzień ?? brechta z ciebie misrzu dyrektorze z MOSIRU "piłkarki reczne muszą trenowac na globusie " " muszą " koniecznie gratulacje IMBECYLU !!!!!!! w ogóle to ześ sie popisał z tym " stokiem " srodek miasta gdzie temperatura jest wyzsza niz na obrzezach a ty snieg chcesz tu utrzymac kretynie ty jeden kto cie wybrał kto ci dał rozmum no pytam sie ?? a jak mówiłem ze bedzie lipa to nie i nie i nie i nie bo piłkarki ręczne musza trenowac " zniszczmy lodowisko" postawmy dziurawmy namiot i wylejy wode niech zamarźnie . nosz kurna kretynie ty jeden zebym ja cie znał osobiscie to bym ci nawpierd......... do głowy oleju ;/ baranie ty jeden !!!!! A I JESCZE JEDNO :) CO DO PROJEKTY UNIJNEGO 2007- CHYBA DO 2013 LUBELSZCZYZNA NIE UBIEGAłA SIE NAWET O 0.5 GR DOFINANSOWANIA z Unii :D tez gratulacje :D nawet takie miasto jak kazimierz ( miasto któe nie robi najmniejszego wraznia na turystach np z Niemiec bo u nich jest co 20 km takie cos jak kazimierz to kur....... kazimierz sie ubiega o dofinansowanie do swich planów ROZWOJOWCH a tu kur.... max totalna wioska sie robi :D GRATULACJE i dla prezydenta i dla zarzadcy mosiru i dla wszystkich polityków z lublina :D sory za błedy ale sie wkuxxxxxxxxxxxrwilem i sobie tak napisałem :D moze to zwróci waszą uwagę na wasze IMBECYLSTWO !! KRETYNI !! ps. to pisałem ja STUDENCINA Z LUBLINA niech no ja skończę studia :) a jeszcze tylko roczek mi został :) niech no ja skończę :) to zobaczycie kretyni mnie tutaj na 100% :D AHAHAHHAHAH a własnie :D KATOWICE SIE NAWET U NAS OGłASZAJą A MY 3 plakaty w warszawie :) dosłownie 3 :) bo policzyłem :) i sie dowiedziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie 180 zl za 45 min smeich na sali hala KUL'u przy krasnickiej kosztuje 100 zl za 1,5h a hala praktycznie taka sama tylko nie ma sziedzen na widowni bezurzytecznych dla ludzi chcacych pograc w pilke w swoim towarzystwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...