Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głośny huk przy ul. Śliwińskiego. To był fałszywy alarm

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2010 r. o 20:06 Powrót do artykułu
ludzie poczytali na internecie jak zbudowac cos i teraz jest, tylko jak ktos juz zamierza takie rzeczy robic to moze nie w miescie:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK sześciu podchmielonych meneli coś wysadziło na trawniku przy śliwińskiego 6 a potem sobie poszli - wybuch był na tyle silny, że myślałem, że eksplodowała butla z gazem w jakimś samochodzie - aż żaluzje zatrzepotały tak rypnęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie walneło, na szpinalskiego aż szyby się zatrzęsły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem niejedną petardę w życiu - a to coś było "najgłośniejszym" wybuchem jaki w życiu słyszałem - takim co go czuć całym ciałem taka była fala uderzeniowa - wywaliło dziurę w ziemi, że można po kolana w niej stanąć - wielkości 20o kilogramowego worka na cement
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie wybuchło?? ludzie pierdzielnelo jak by gaz wybuchl albo bomba, czy sa az tak glosne petardy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam niedaleko tego wybuchu, faktycznie cos w trawie sie tlilo, przeszlam kilkanascie krokow i ziemia sie pode mna zatrzesla, myslalam ze jakies miezkanie wyrzucilo w powietrze, to byl ogromny, ogromny huk, w zyciu czegos takiego nie slyszalam, nie ma takich petard. co za kretyn to wyrzucil, wystarczy zeby ciekawe dziecko do tego podeszlo i zabiloby na miejscu. policja teraz ladnie zatuszuje sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl człowieku ... Czy petarda wywoła zatrzęsienie się budynku 150m od zdarzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nigdy w wojsku nie był nikt z Was! Wojskowe petardy to mają takie doje...nie, że samochód się trzęsie, a co dopiero żaluzje czy szyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie mogła być petarda. Zatrzęsły się mury ,myślałam że wyleciały szyby w oknach. Same drzwi zamknęły się z hukiem , a moje zwierzęta ponad godzinę siedziały wystraszone schowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nic mnie tak jeszcze nie zerwalo na nogi... myslalam, ze to komus kuchenka gazowa wybuchla... huk niesamowity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pękła czwarta flaszka u mnie na imieninach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja puściłem bąka prosto w trawnik. Walczę tym sposobem z kretami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodać należy ,że do całej sprawy przyjechało 2 krawężników , którzy rozejrzeli się i odjechali , a był to napewno większy niż petarda ładunek bo lej na trawniku jest okazały , ktoś posiada materiał wybuchowy , narazie go próbował , a policjancików , bardziej interesują kilkoma pijaczkami za sklepem bo piją piwo w miejscu publicznym ,niż sprawami poważnymi - dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja w okolicach Braci Wieniawskich mieszkam i tez słyszałem -aż szyby w oknach drżały -ładą bombke ktoś zmontował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie byla zadna petarda. az moj blok caly zadrzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...