Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabczuk o Żuku: Zaproponuję, by był moim zastępcą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2017 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Ja widzę Żuka w roli przewodniczącego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędzej Grabczuk na zastępcę Żuka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przekonuje to że Marszałek Grabczuk uczciwie sprawuje swoją funkcję jest osobą skuteczną i sympatyczną. W stosunku do oponenta- zaproponował jasną funkcję dla Prezydenta Żuka, czego nie zrobił (a szkoda, że zabrakło klasy) widzenia roli dla Marszałka Grabczuka. Po za tym Marszałek Grabczuk jest znany w regionie ze współpracy z samorządowymi. Nie wiem jaki jest cel i ile w tym prawdy, ale dużo jest psychologii i wywierania nacisku medialnego na M. Grabczuka, aby ustąpił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden jest poważny drugi to pajac. Wybór należy do Ciebie członku PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wTBS Nowy Dom Lublin Osiedle Felin ul.K Jagiellończyka 4 mieszka stara kobieta która zbiera wszystkie śmieci z śmietników i znosi do mieszkania bród ,smród ,robaki a administracja nic nie może poradzić co ciekawsze córki tej kobiety co jakiś czas podieżdżają dobrymi suwami i wynoszą śmieci , pozbyły się starej matki a udręczyły innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że Żuk byłby w stanie lepiej poukładać PO, potrzeba zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj są świetnymi przywódcami, ale wątpię, aby Żuk mialr siłę i czas zająć się regionem,  madrzejszym wyborem jest Grabczuk, który uzdrowi region a Żukowi pozwoli dalej rozwijać Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Żuk rozliczy Karpińskiego za ostatnie 4 lata??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk to niezły lansiarz i mam przeczucie, że nie poprowadzi PO do zwycięstwa ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rządził już regionem za pośrednictwem wiceprzewodniczącego Nowakowskiego i NIC NIE ZROBIŁ DLA REGIONU!!!. Dlaczego ma być teraz inaczej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory popierałem Grabczuka bo był dobrym marszałkiem. Ale jak idzie stronę Żuka to się wycofuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pokazał w Lublinie, że jak się chce to można. Pora wyciągnąć z marazmu województwo. Pan Grabczuk okazał się bardzo przeciętnym wicemarszałkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = Karpiński, a województwo to nie tylko M.Lublin. Dla Pana Żuka liczy się tylko stolica województwa i o tym boleśnie przekona się pozostała jego część jeśli zostanie wybrany. Ma niewątpliwe sukcesy, ale też pilnuje bardziej interesów deweloperów aniżeli mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być człowiekiem wybitnie niemądrym, żeby na szefa lubelskich struktur wybrać narcystycznego, dużo mówiącego i niewiele robiącego Grabczuka a nie Żuka, który jest wręcz wielbiony w stolicy województwa. Żuk w kilka lat zacofane miasto zamienił w metropolię przez duże "m", cieszy się szacunkiem mieszkańców i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i przy tym dobrze kojarzonych twarzy PO w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO dziękujemy. Dość oligarchizacji państwa. Złodziejstwu mówimy dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-rozumienie Jasrosława Gowina taka jest przyszłosć. K.M.W.T. W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk na przewodniczącego Regionu, Żuk na prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto straci jak Żuk zostanie przewodniczącym, zamiast pracować będzie zajmował się polityką. Niech skoncentruje się na tym co robi najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok o tej porze będziecie już tylko smutną historią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...