Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grafficiarze zamalowali pięć wagonów

Utworzony przez CodeZero, 31 marca 2011 r. o 11:00 Powrót do artykułu
nie 6,6tys. zł tylko powinno być za to: 6600zł za koszty malowania + 10000zł kary + obcięcie prawej dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze tobie za złamanie przepisów drogowych czy innych rzeczy obciac noge prawa i dowalic mandaz 10 000 zł co ? wszyscy madrzy do krytyki ciekawe co ty robiłes jak byłes młody z mama pewnie za reczke chodziłes na boiske zeby ci rówiesnicy nie dokuczali !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraź sobie chłopku, że nie wszyscy będąc młodymi zajmowali się niszczeniem i wandalizmem. Może wychowałeś się w środowisku gdzie wszyscy byli młodymi bandytami, ale nie musisz koniecznie o taki "margines" oskarżać innych. o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pochwalam malowania sprayem-ale ja tu czegoś nie rozumiem... Gdyby zniszczyli np.siedzenia,powybijali szyby,zniszczyli drzwi w wagonach,itd. to rozumiem,że straty były by na 6,6tys.zł. -ale pomalowanie ścian wagonów to aż strata o takiej wartości??? To co tam zostało "stracone"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
Nie pochwalam malowania sprayem-ale ja tu czegoś nie rozumiem... Gdyby zniszczyli np.siedzenia,powybijali szyby,zniszczyli drzwi w wagonach,itd. to rozumiem,że straty były by na 6,6tys.zł. -ale pomalowanie ścian wagonów to aż strata o takiej wartości??? To co tam zostało "stracone"?
rusz mózgiem ! wagony chyba trzeba malować od nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
rusz mózgiem ! wagony chyba trzeba malować od nowa
No to przecież wiem! Ale nie mów,że trzeba chyba aż całe wagony malować...-jeśli by tak było,to graficiarze też by farby za aż tyle pieniędzy użyli? Sam rusz głową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
No to przecież wiem! Ale nie mów,że trzeba chyba aż całe wagony malować...-jeśli by tak było,to graficiarze też by farby za aż tyle pieniędzy użyli? Sam rusz głową!
no ruszam i wychodzi na to , że bohomazy nie zajmują 100 % powierzchni wagonu tylko 5 może 7 %. na wagon trzeba pewnie jakiś podkład czy grunt, potem 1 lub 2 warstwy farby , może jeszcze zlecić malowanie jakiejś firmie zewnętrznej , bo tak kolej teraz robi, - no i nazbiera się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...