Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grill i skwer apolityczny na placu Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez POpieramPO, 13 czerwca 2011 r. o 19:04 Powrót do artykułu
grill jest symbolem bogactwa Polaków, którzy dzięki rządom PO i Tuska są tak bogaci, że już nie muszą pracować, ale całe dnie spędzać na grilowaniu. Udowodnili to posłowie i członkowie Po jadąc na zjazd. Fakt publikuje zdjęcia wyluzowanch i soitych do nieprzytomności działaczach. Polacy bierzcie z nich przykład. Czas harowania i PiSu już sie skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pedały z "kartonu", "dykty"?, "sklejki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folia + taśma to może mamy kolejny występ "tych od robota" http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110314/LUBLIN/425527707
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnią tam wlazłem w gów no na środku chodnika. Teraz wiem dla czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy radni wydadzą rozkaz budowy pomnika wielkiego lecha kaczyńskiego? metrowy kartofel to byłoby coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje co na chamstwo POwie ta Pani Ziaba z prokuratury. Czy znów skorzysta z opinii wybitnego językoznawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he, a może to "kiełbasa wyborcza" Ruchu Poparcia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chyba to najbardziej lubię w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki będziesz głosował na PO nie wyjdziesz z tego gów na.
Ta człowieka, stuczka.... napisał:
ostatnią tam wlazłem w gów no na środku chodnika. Teraz wiem dla czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublinie jest plac im. Kaczyńskiego??? O.M.G... żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...