Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groby na lubelskich cmentarzach znajdziesz przez Internet

Utworzony przez Młoda, 30 września 2009 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Uważam, że to super pomysł! Gratulacje za inicjatywę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWELACJA !!! WIELKA SPRAWA !!! Większe miasta już taką bazą danych dysponują od dawna . Już nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę tą stronę. Taką bazą danych w internecie powinny posiadać wszystkie cmentarze , również w mniejszych miejscowościach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko wsztkie kartoteki zanlezli w niektórych kancelariach bo i tak sie zdarza ze gdy ktos sie zapyta co sie stało z tym grobem to i za jakis czas wyrzucą kartotekę Aby nie bylo sladu niedosc ze bezprawnie wykopią i nie przekopią w inne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super ... ciekawe rozwiązanie szczególnie dla osób chcących odwiedzić kogoś kogo się znało lub słyszało ... gratuluję pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ochrona danych osobowych, czy zmarłych i ich rodzin to nie dotyczy, nikt nie pytał mnie o zgodę!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cmentarze są miejscami publicznymi - jaka tutaj ochrona danych osobowych ? Już od wieków wszyscy czytają nagrobki zmarłych, pochowanych na cmentarzu. Czy może masz zaniedbany grób ? A może mocno wystawny - drogi ? 1 listopad blizko, można uporządkować i będzie dobrze. Czy może, co powiedzą sąsiedzi , znajomi, rodzina ? Internet skrócił drogę do wszystkiego i wszędzie wsadza swoje oko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje taka strona: http://www.cmentarz.lublin.pl/ =========================== nowa strona ma być w liczbie mnogiej ?..........www.cmentarze.lublin.pl - tak by wynikało z artykułu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY SIE POJAWI ZAPOWIADANA STRONA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ktoś szukał to strona dostępna jest pod adresem: http://cmentarze.lublin.eu/grobonet/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że pojawił się taki spis grobów, gdyż poszukuję swojej ciotki od lat i bez takiego spisu grobów nie udałoby mi się jej znaleźć. Jest to niezwykle ważne dla osób poszukujacych swojej rodziny. Wielkie podziekowania dla tych osób, które o tym pomyślały i dokonały tego dzieła. Jestem z zachodniopomorskiego i do tej pory nie miałam możliwościszukania na tak dużą przecież odległość. Myślę, że ochrona prywatności danych osobowych nie ma tu zastosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...