Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groźny przestępca z Lublina wpadł w Holandii

Utworzony przez M.K., 13 sierpnia 2011 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Panie Komendancie. Proponuję Panu zwrócenie uwagi na przestępcę, który pracuję w Pana szeregach i jest Pana podopiecznym. Na dodatek ze skarbu państwa otrzymuje wynagrodzenie każdego miesiąca. Czy to jest wynik jego znajomości w Lublinie, czy też Pana bezradności. Przez Pana podopiecznego zostałem świadomie okaleczony oraz pozbawiony środków do życia. Z tą sprawą zwracałem się już do Pana, lecz sprawa do dnia dzisiejszego nie została rozwiązana. Pozdrawiam. M.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego za każdym razem gdy jest mowa o jakimś przestępcy pokazujecie tego samego gościa z tymi brudnymi łapami. Czyżby te przestępstwa popełniała ta sama osoba :-) Drodzy dziennikarze ja wiem że wam się nie chce za te pieniądzze pracować ale zachęcam do większej kreatywności bo już ten gość jest już męczący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy ... Chyba zjadlo Redakcji jakieś słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.K. napisz coś więcej, każdy by chciał poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.D. dla zainteresowanego czytelnika tzn. pinokio. Dla dobra sprawy niestety nie mogę w chwili obecnej podawać więcej szczegółów. "Policja" została już poinformowana o całym fakcie. Czekam na interwencję. Być może w przeszłości pojawi się obszerniejszy artykuł w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groźny przestępca to został ostatnio wypuszczony za poręczeniem majątkowym 3000zł Chodzi o artykuł o policjancie który strzelał do ludzi i był tak napity że wpadł autem do rowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.K. napisał:
Panie Komendancie. Proponuję Panu zwrócenie uwagi na przestępcę, który pracuję w Pana szeregach i jest Pana podopiecznym. Na dodatek ze skarbu państwa otrzymuje wynagrodzenie każdego miesiąca. Czy to jest wynik jego znajomości w Lublinie, czy też Pana bezradności. Przez Pana podopiecznego zostałem świadomie okaleczony oraz pozbawiony środków do życia. Z tą sprawą zwracałem się już do Pana, lecz sprawa do dnia dzisiejszego nie została rozwiązana. Pozdrawiam. M.K.
Biednys ty, czlowiecze...Zamiast komunikowac sie z jakims komendantem poprzez forum DW, bredzic cos o jakichs znajomosciach, po prostu idz do prokuratury i zloz zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa. Czy to takie trudne do ogarniecia dla ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Biednys ty, czlowiecze...Zamiast komunikowac sie z jakims komendantem poprzez forum DW, bredzic cos o jakichs znajomosciach, po prostu idz do prokuratury i zloz zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa. Czy to takie trudne do ogarniecia dla ciebie?
Jak by sprawa została załatwiona przez prokuraturę, to bym na forum DW tej sprawy nie poruszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...