Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie śrubójcie cen , to nie będziecie gruchani przez markety. Mniejsza marża - większy obrót .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przydałoby się mieć jakiś towar na stanie a nie tylko katalogi. Skoro wszystko muszę i tak zamawiać i czekać, to równie dobrze mogę to kupić sam taniej w internecie lub - jeśli mi się spieszy - podskoczyć do marketu i kupić od razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie przykładem eleganckiego warażania się jest Premier RP mówiący publicznie o opadaniu rąk i spodni. Po prostu: WYROCZNIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy nas gruchacie tymi cenami jak z kosmosu.ja rusalke omijam szerokim lukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan premier wyBORco mówił o przeorze twojego zakonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale co z miejscami pracy w hipermarkecie ? to juz nie podlegaja ochronie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys sie mowileo, "gruchaja jak dwa gołabki" i nie chodizlo o aspekt seksualny, co tym dziennikarzom do glowy przychodzi ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że ceny macie wysokie to większość towaru na zamówienie z katalogów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj się gruchać - przez swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało rzeczy jest mnie w stanie tak wkurzyć, jak wulgarnośc i chamstwo w srodkach masowego przekazu - do których zaliczam również bilboardy. Wiem, ze jest to rzecz powszechna, ale ja mimo tego dalej uważam, ze można zachować odrobine kultury. Panowie z Rusałki - teraz na pewno nic u Was nie kupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak K. Wojewódzki wsadził Polską Flagę w kupę, to jakoś było o'k, przynajmniej wg dużej części polskojęzycznych mediów. Ja uważam, że bilbord jest spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak media markt robi ze wszystkich idiotów to dobrze? Bardzo fajna akcja. Popieram! A dla niektórych co jeszcze nie zmądrzeli przed zakupami w marketach. Porównajcie sobie ceny markecie a w zwykłych sklepach, np. w Obi komplet kołków do karton gipsu - opakowanie 4 szt. ok. 10 zł, w małym sklepie "żelaznym" 0,50 zł za sztukę! Komentarz zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jakiś pomysłowy grafik sprytnie zamaluje ,,G" i cwaniaczki z Rusałki wylądują w prokuraturze.A później w pierdlu.A tam ruchają nie na żarty.Miłych wakacji Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rusałkowcy" Mają chyba za dużo kasy i przychodzą im pomysły aby zaistnieć. Ale pomysłu - jak zwykle - brak i wychodzi - słoma z butów. Ot norma, jak to w Lublinie. Miasto tworzą ludzie. Tylko dlaczego tacy? Biedny ten nasz "zaścianek". Zwłaszcza intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusałka tonie i bilbordami jak tonący brzytwy się chwytają . a tak ,oprucz tych wkrętów po 50 gr. to wszystko jest wyśrubowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arna i psycho PAT yczna REKLAMA: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘPOLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli J AK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! TAKA REKLAMA POWINNA BYĆ UMIESCZONA PRZED KUL -u arami! Przecież KUL -awy (pół) ŚWIAT (ek) NAUKOWY uczy m. in.: jak MAŃKA (g) RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z) BAWIŁA ŚWIAT ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami oraz z KROPKAMI): K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W .- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu wszyscy marketingowcy od siedmiu boleści.... nie rozumiecie,że handel to koło ? Jak mają zamawiać towar tak aby był na stanie skoro nie mają może z czego zainwestowac i zamrażać pieniążków w oczekiwaniu na klienta, który przyjdzie albo nie. Asortyment szeroki więc zapewne ciężko trafic ze wszystkim. Druga sprawa też napewno nie zamawwiają jakiś ogromnych ilości więc rabaty u hurtowników czy producentów mają niższe niż wielkie sieciówki i tym samym nie są w stanie zaoferować niższych cen. Ogólnie popieram akcję. Polacy powinni się wspierać w swoim interesach, zmądrzeć i rzadziej wspierać swoimi zakupami markety czy to budowalne czy spozywcze, apteki sieciowe itd itd. W przeciwnym wypadku niedługo będziemy się wszyscy razem topić w naszym małym szambie,a udziałowcy wielkich sieciówek spokojnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny jak z kosmosu, to muszą walić reklamą po oczach, żeby mieć szansę coś sprzedać. Ostatnio tapet i farby szukałem, jakoś bliżej mi było na Rusałkę i do sąsiedniej Gali. Jak zobaczyłem tapety po 80,- czy 100,-/rolka (fakt, winylowe, ale można dostać je połowę taniej gdzie indziej) to mi rura zmiękła. Jak się dowiedziałem, że na wybrany wzór (był tylko katalog z próbkami do przeglądania) musiałbym czekać około 5 dni to już jakoś mniej mnie dziwiło, że nikt tam kupować nie chce. Wolę sobie do ich konkurencji chodzić i pogruchać z paniami z obsługi. Bo jak ktoś chce mnie ordynarnie wydymać ponad 100% marżami, to niech się buja. Nawet najlepszy plakat mu nie pomoże (a ten jest cienki jak rosół na kurze z biedronki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest gołąbek, to kaczka i zrobili to specjalnie, żeby obrazić pana Jarosława Kaczyńskiego. Lublinianie nie pozwolą na to. To prowokacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko najpierw niech pomyślą "nasi" przedsiębiorcy o podejściu do klienta. Tam od lat nic sie nie zmienia, reklama na reklamie, ceny z kosmosu a Pani w sklepie to ma pretensje że ktoś chce kupić towar akurat u niej. Powodzenia ale nie będę korzystał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...