Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grupa więźniów ukończyła studia na KUL. "Stanowią wzór dla innych osadzonych"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2016 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Kadzienki jako mundurek szkolny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to uczelnia o katastrofalnie niskim poziomie nauczanaia ... dlatego nie dziwia wszelkie tego typu akcje .. do tego dochodza ukraincy i inni obcokrajowcy, ktorzy wypelniaja tylko listy uczestnikow.. A podatnicy musza ta szopke utrzymywac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha bzdety tworzone do wyciagania pieniedzy z urzedow i UE...za rok za to wzrosnie im w badaniach statystycznych liczba osadzonych z "wyzszym" wyksztalceniem i dziewczynki z katedry psychoprofilaktyki dostana wypiekow z radosci :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie naucyzli się jak się nie dać złapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdź i wykaż się wiedzą. Niejeden z tych absolwentów ... . Lepiej nie kuś losu. W uzasadnionych przypadkach każdy kto może, ma prawo ... , bez możliwości i bez prawa do przeszczepu jakiejś parszywej gęby. Przypominam. Niejeden ksiądz ma co najmniej pierwszego dana i też potrafi ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4). Resztę obejmuje PiS – lamowska CENZURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa Mać! jak "UCZELNIA" taki wzór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto płacił za te studia? Za darmo mieli??? Tzn. ja płaciłam? Ledwo swoje dziecko kształcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja rodzina jest uczciwa...i nie stać nas na studia...to znaczy że warto być kryminalistą. Wtedy państwo zapewni wszystko. Łącznie ze studiami!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim 1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l odlewamy 3l do 4l (w którym jest 1l) i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek człenia, który powróci do funkcji żołnierza. Pod koniec XX wieku spotkałem w autobusie wykładowczynię, która jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Aaron Navarro von Feldsteinhoff, Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
KUL to uczelnia o katastrofalnie niskim poziomie nauczanaia ... dlatego nie dziwia wszelkie tego typu akcje .. do tego dochodza ukraincy i inni obcokrajowcy, ktorzy wypelniaja tylko listy uczestnikow.. A podatnicy musza ta szopke utrzymywac!
Zaiste! Żadna uczelnia na świecie nie może równać się poziomem i wiedzą do Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu i Leninizmu. Stamtąd wywodzą się światli KODomici, "baronowie" SLD i inni POpaprańcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak dobre wzorce?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za studia dzienne sie nie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...