Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za niebagatelna kara, pińset złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz tam nie kupię pieczywa... smacznego ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło przygarnąć kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kolejny sukces sanepidu żeby bronić Wielkiego Dyrektora - wyrzucili koszyki wynieśli jedną myszkę i już piekarnia działa. Pewnie sanepid ma zestaw zamykający - mysz suszona i jej odchody. Sukces przesłoni wyrzucenie Wielkiego Dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz niech sprawdza "społem" na przeciwko Konopnickiej.. nadzwyczaj czesto zdaza sie tam zaplesnialy nabiał (jogurty, serki itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby inspektor był społecznym dziennikarzem DW , a może pobiera dodatkowe wynagrodzenie z gazety za podrzucane tematy . jest wolny rynek więc piekarnie ,sklep czy lekarz można sobie wybrać na zachodzie sam urok sklepu to wyjmowana rekoma feta przez turka jak ona smakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się coś dobrego robi/= Policzkiewicz/, to okazuje się, że jest to niewygodne politycznie. Pewnie brudasy się skarżą władzy miejskiej. A brudas jak nie da kiełbasy i ciastka na imprezę to o suchym pysku trzeba siedzieć. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to dopiero będą zamykać wszystko jak leci. Oby tylko wykazać, że dyrektor Policzek Pętliczek to jedyny sprawiedliwy na tym świecie. Niedługo atmosferę zamkną bo zanieczyszczona jest i ludzie nie będą mieli czym oddychać. A Dziennik Wschodni ile roboty będzie miał. Tylko niedługo nikt nie będzie się chciał u Was reklamować bo razem z Policzkiem za bardzo perfidnie współpracujeta. HEHEHE. Ludzie, nie dajcie się zwariować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod publiczka policzkiewiczka, straszy ludzi, ma układ z dziennikarką i jak lekko piardnie do już drukują, z drugiej strony to powinna być zadowolona bo ma o czym pisać,ale w mojej ocenie jest to ujawnianie tajemnicy kontroli, już nieraz bez powodu dał informację do gazet, a okazała się lipa i w dupsko dostał niewinny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gryzonie miały swobodny dostęp do kilku pomieszczeń w piekarni"-cóż za wysublimowany język Ja nie wiem,czy redaktor wie,że gryzonie zawsze mają dostęp...jeśli nie mają to wygryzą (ten dostęp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że to dobrze że brudasów się piętnuje - to raz. A chleb z tej piekarni dalej będę kupował bo dobry...- to dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...