Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwiazdy zaświeciły na Starym Mieście w Lublinie. Iluminacja świąteczna prawie gotowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2017 r. o 20:58 Powrót do artykułu
StaregoZukaKupiłCłowiekuItylePiniedzyWniegoWłozyłCłowiekuZebyNowegZukaKupiłCłowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest klimat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie! Ostatnio coraz ładniej się robi w Lublinie. Oświetlenia, noc kultury, Szukimistrze - oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co, te gwiazdy z papieru są? Mi policzyła firma od iluminacji 25 tys. za światełka na jedno drzewo przy firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimatycznie i ze smakiem czego dowodem jest dekoracja naszego lubelskiego artysty a to najlepsza promocja dla miasta.dotacja centrum kultury to świetny pomysl wiec drodzy radni inicjatywa Prezydenta pomyslowa i transparentna wiec nie ma sie co zastanawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo ze jestem z Lublina to Zamosc ladniej oswietlony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Ładne i oryginalne. Piękne miasto - poznaniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być wiocha jak się patrzy z tymi papierowymi gwiazdami. K... nie stać miasta na ledy tylko kolorowe gazety wieszacie i to ma być iluminacja-żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest klimat, a Zamość może być, ale dla mnie to taki odpust jak na wesołym miasteczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ozdabianie miasta w ostatnich latach jest super. Nie ledy i diody, tylko ręka artysty. Taką sztukę można podziwiać i w nocy i w dzień. Zwraca uwagę, jest oryginalna i nie powtarzalna, artystyczna. To zachwyca turystów, ze robią zdjęcia. Wcześniej lampiony, potem balony, pisanki świąteczne a teraz gwiazdy. Jestem zachwycona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...