Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlarze narkotyków zatrzymani w pościgu (wideo)

Utworzony przez joł, 14 lutego 2009 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Pierwszy z nich kilka godzin przed zatrzymaniem wyszedł z własnej rozprawy sądowej, gdzie został skazany na roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za udzielanie narkotyków - dodaje Arciszewski. może mi to ktoś przetłumaczyć na polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się potem dzieje z tym towarem ? Dobrze, że nikogo nie zabili po drodze.
Ostatnio edytowany 14 lutego 2009 r. o 14:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o to ze mial rozprawe i skazali go na rok pozbawieni w olnosciw zawieszeniu na 3 lat tzn ze jak w ciagu 3 lat cos przeskrobie to idzie do wiezienia na ten rok plus kolejna rozprawa w tym przypadku po paru godzinach go złapali i dluzej niz rok posiedzi za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zyda mi ten gostek nie wyglada a zydzi to najwieksi producenci i handlarze narkotykami na swiecie .Wiecej mozna na ten temat przeczytac na portalu www.bibula.com www.bibula.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą mieć teraz chłopaki z policji co popalać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kendziro napisał:
chodzi o to ze mial rozprawe i skazali go na rok pozbawieni w olnosciw zawieszeniu na 3 lat tzn ze jak w ciagu 3 lat cos przeskrobie to idzie do wiezienia na ten rok plus kolejna rozprawa w tym przypadku po paru godzinach go złapali i dluzej niz rok posiedzi za to
kończyłem prawo i wiem o co chodzi tylko to jest tak nie po polsku napisane i o to mi chodziło np "udzielanie narkotyków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha ha hahaha hahaha ha hahaha jebac cbs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuck the polic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zyd z dolu puknij sie w leb, tyle wiesz o producentach. sie naogladales filmow i sie wypowiadasz, zyd to ty sam jestes!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSCY RZĄDOWCY s$IJCIE KONDONY - BANDY PEDAŁÓW WALCIE SIE W ROZPORY - STARE NIEDOje***E ku*** IDZCIE SIE WYJEBAĆ W PYSK - BANDY KOFIDENTÓW CO SPRZEDAJĄ Z TYMI CO GRALI - PYTA WAM W RYJ - WSZYSTKIE PSZYCZAJONE ORGANY ,POLICJA' h** WAM DO DUPY .................. W SKRUCIE WAM WSZYSTKIM ŻYCZE ŚMIERCI ,POZDRO'UNIKALNE,BANDY'EEEEEEEELLLLLLLLLLOOOOOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...