Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlarze narkotyków zatrzymani, wpadł kibol Motoru

Utworzony przez TW Obserwator, 23 lutego 2011 r. o 12:56 Powrót do artykułu
A kto to jest "kibol"? Nie znacie polskiego języka. KIBIC! Nie mylić z kibucem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahhh zwykły szmatławiec z tego dziennika i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibolskie mendy juz płaczą, wezcie sie do robty a nie dlubiecie w nosie przed monitorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nałoże koszulke dziennika "śmiesznego" i pójde coś zrobić to napiszecie że wpadł redaktor dziennika???GŁUPIA I TANIA GAZETO ODWAL SIĘ OD MOTORU RAZ NA ZAWSZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TWOJA MATKA TO MENDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Obserwator napisał:
A kto to jest "kibol"? Nie znacie polskiego języka. KIBIC! Nie mylić z kibucem.
kibol to kibol, nie mylić z kibicem. "Jeden z zatrzymanych, 21-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego wywodzi się ze środowiska lubelskich pseudokibiców. " http://www.sjp.pl/co/kibol http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kibol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się było spodziewać, że po chwili po kurierze inne szmatławce będą kopiować ten artykuł. Co złego to kibice Motoru hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[...] aeaeao
Ostatnio edytowany 23 lutego 2011 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Machnacki napisał:
Jak ja nałoże koszulke dziennika "śmiesznego" i pójde coś zrobić to napiszecie że wpadł redaktor dziennika???GŁUPIA I TANIA GAZETO ODWAL SIĘ OD MOTORU RAZ NA ZAWSZE!
sugerujesz ze ten gosc ze zdjecia specjalnie ubrał koszulke motoru zeby wygladało ze motorowcy to bandyci? nie wydaje mi sie...nikt normalny nie zalozyłby koszulki motoru...to musiał byc motorowiec z krwi i kosci...czyli taki co handluje narkotykami, kradnie i napada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszedzie Motur [...] bedzie
Ostatnio edytowany 23 lutego 2011 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich kibiców Motoru proszę o nieudzielanie się na tym forum. Niech trolle trollują, psy szczekają a my bądźmy ponad tym szambem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mike napisał:
Wszystkich kibiców Motoru proszę o nieudzielanie się na tym forum. Niech trolle trollują, psy szczekają a my bądźmy ponad tym szambem.
mike - wy własnie jestescie w tym szambie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napinka na Motor idzie w najlepsze... Nas Nigdy Nie Zniszczycie !!! TYLKO MOTOR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedz mi dlaczego dziennik szmaciany nie wstawił zdjęcia tej 57-letniej kobiety??? I nie gadaj mi że nikt normalny nie założył by koszulki Motoru bo jesteś śmieszny,a ja ci powiem że nikt normalny nie czyta tych głupot w lubelskich gazetach. I zauważ że gdyby nie nagłówek "kibol Motoru" to byś nawet nie zauważył tego artykułu śmieszny człowieku! Co by zrobili w Lublinie gdyby nie Motor kogo by wtedy wzieli za kozła ofiarnego? Dzienniku -15 mrozu jest tez mi sie zdaje ze kibice Motoru w tym palce maczali! pozdro dla normalnych DUMA LUBLINA RKS MOTORI I NIC TEGO NIE ZMIENI ANI KURIER ANI DZIENNIK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu mozesz miec tylko pretensje do tego goscia, ze załozył koszulke motoru i swoimi czynami tak sławi imie wielkiego motoru, a nie do dziennika ze umieszcza jego zdjecie... dlaczego do niego nie macie pretensji ze oczernia wasz klub, co, tylko do dziennieka ze pisze o tym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebaćmotor napisał:
(..)nikt normalny nie zalozyłby koszulki motoru...
Ja rozumiem, że masz małego, żadna laska cie nie chce bo masz mordę jak niewypał z I wojny światowej i w ogóle jesteś nieudacznikiem jakich mało, ale nie obrażaj mnie i wielu innych osób tylko dlatego, że jesteś łajzą życiową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duma i sława wschodu jabane motorowcy tylko na to ich stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby skąd ta pewność że zdjęcie odzwierciedla opisywaną sytuacje.przecież wielokrotnie przy artykułach umieszczane jest zdjęcie z innego okresu.ciekawe czy normalną praktyką policyjna jest fakt ze w trakcie aresztowania lub przesłuchań są obecni dziennikarze ale tutaj raczej jest wymiana barterowa tj. za artykuły o domniemanych awanturach kibiców i zamykaniu ulic zaprzyjaźniony dziennikarz otrzymuje newsy z pierwszej ręki.wszyscy dobrze wiedzą że żurnaliści DW sympatyzują z klubem z Wieniawy,który często w artykułach nazywany jest dumą Lublina.kontrowersyjny artykuł wzbudza większe zainteresowanie a co za tym idzie w późniejszym czasie wydawca będzie mógł pochwalić się wzrostem odwiedzin strony www. szkoda że z taką sumienności pismaki nie tropią innych patologii oraz afer w których marnowane są publiczne pieniądze. wtedy mogliby narazić się niektórym prominentom.szkoda że obecnie nie ma wolnej i niezależnej prasy a normą staje się pisanie sponsorowanych i na zamówienie artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich trzeba neutralizować i nie masz sie co wkurzac ze pokazuja i mowia o tym a poza tym po co baran ubieral koszulke jak wie ze bedzie zawijany?! pajac i tyle! Uderza w kibicow bo sam jest baranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te wspaniałe czasy, kiedy za całe zło obwiniało się Eminema i Marylin Manson. Mam gorącą prośbę, żeby Panowie dziennikarze sprawdzili czy któryś z osobników nie miał w domu płyt tych wykonawców. Policja w wypowiedziach do mediów też powinna pójść w tym kierunku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...