Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlowe święto ul. Lubartowskiej: Jakie zniżki czekają na klientów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 18:23 Powrót do artykułu
Ale super zdjęcie, tyle razy po tej ulicy przechodziłem i nie dostrzegłem jej walorów, z tej perspektywy wygląda ona jak w jakimś mieście Ameryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez tam juz nie ma handlu skończył się jakieś 20 lat temu. Pamietam te sklepy markowe gdzie się schodzilo po schodkach w dół, to była obowiazkowa ulica na zakupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fachowe doradztwo" - jako zniżka dla klientów tudzież promocja. Serio :) ? Trochę było by mi wstyd pisać rzeczy które powinny być codzienną normą. A tu proszę jeden dzień w roku jaki mnie zaszczyt spotka, szał lecę kupuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubartowskiej najtaniej to można oberwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koło hali Nova będzie zniżka u tych młodych panów na ukraińskie papierosy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koło hali Nova będzie zniżka u tych młodych panów na ukraińskie papierosy ?" O TO, TO, TO................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw szyldy pozmieniają co poniektórzy na Lubartowskiej z tych okropnych ruskich kolorowych blach i banerów na coś gustownego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. z Wyborczej: "Szansą dla ulicy Lubartowskiej ma być tworzony właśnie plan rewitalizacji Lubartowskiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Kowalską do skrzyżowania z ul. Ruską)." Niestety to prawda tzn. że na odcinku od Ruskiej do Obywatelskiej może być już nadal obora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...