Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To świetna akcja... szkoda że mieszkam 40 km od Lu i jestem chora bo napewno bym tam była i walczyła o dobre traktowanie zwierząt z Wami. Jestem całym sercem z tą akcją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie ujmie się za innymi zwierzetami, ktorych wolność jest ograniczona: krowy w oborach, na łańcuchach, w ogrodzeniach, świnie w chlewach, kury w kurnikach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego nikt nie ujmie się za innymi zwierzetami, ktorych wolność jest ograniczona: krowy w oborach, na łańcuchach, w ogrodzeniach, świnie w chlewach, kury w kurnikach ....
Ja myślę ,że ta akcja , ma na celu uświadomienie, ludziom , żeby zobaczyli , jak się czują zwierzęta trzymane na łańcuchach i bynajmniej nie chodzi tu jedynie o psy (te jednak najczęściej przyczepiane są łańcuchami do bud- zwłaszcza na wsiach) . Wspominasz o zwierzętach gospodarskich - a gdzie , jak nie w oborach powinno się trzymać wymienione przez Ciebie zwierzęta ? W ogóle , co to za porównanie ? No cóż , jeśli masz ochotę , możesz je trzymać w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie akcje to na wsiach powinny byc organizowane, wojtowie powinni sie w to wlaczyc. bo to dotyczy zwlaszcza wsi i malomiasteczkowych grup spolecznych.sam pomysl jest bardzo dobry. fakt ludzie tez sa glodni i zyja w zlych warunkach, ale jakie panstwo takie zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję tym wszystkim ludziom którzy chcą zakładać łańcuchy aby to zaczeli robić w nocy pilnując gospodarstw , szczekajac,wtedy moze by otrzezwieli ze swoich głupich wymysłów .Główna maksyma psu kija psu chleba.I jeszcze jedno te ludziska pseudomiłośnicy zwierząt powinny byc delikatnie pogryzione przez te wściekłe kundle,wtedy bedą mieli odmienne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobić jeszcze jedną akcję. Zebrać właścicieli psów, i napuścić na nich psy bez kagańca i łańcucha! Szczuć ich i krzyczeń "Niech się pan/pani nie boi! Nie ugryzie! Nikogo jeszcze nie ugryzł". O tym się wcale nie wspomina, że właściciele psów(nie wszyscy a znakomita większość) nie potrafią upilnować swoich czworonogów. 90% psów nie ma kagańca a 50% biega bez smyczy, narażając na niebezpieczeństwo przechodniów. Może ktoś zajął by się tą sprawą?! I do tego te durne odzywki że nie ugryzie! Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce psa jest na łańcuchu przy budzie, bo jak się go puści (zwłaszcza na wsi) to pójdzie w pola i go strzelą myśliwi. Oczywiście bestialstwem jest trzymania psa na metrowym łańcuchu i bez budy na zimę, ale nie róbmy szopki z rzeczy normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...