Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk Cioch z KUL nie żyje. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego miał 66 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2017 r. o 07:55 Powrót do artykułu
tak ad vocem to Józef Zając odszedł z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim odszedł z zsl to na senatora startował jako kandydat tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przede wszystkim profesor UMCS!!! ALE I PO CO SPRAWDZAĆ. miałem z nim zajęcia. POCZCIWY CZŁOWIEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógł odejść jako wybitny specjalista z zakresu prawa spółdzielczego, profesor i nauczyciel akademicki, a odszedł jako sędzia-dubler, który bez jakichkolwiek oporów moralnych w***ył na miejsce kolegi z wydziału. niech mu ziemia lekką będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek chorował to i zmarł (wielu takich) a zrzucanie na kogoś winy za jego śmierć jest po prostu zwykłym prostactwem. Pani sędzia powinna się zastanowić o ile potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Ciocha znam jako wykładowcę KULu. To, że był sędzią TK, to tylko krótki epizod w jego karierze naukowej. I bynajmniej nie przynosi mu ujmy. Inaczej ma się sprawa z byłym przewodniczącym TK. W pełni zasłużył na tytuł persona non grata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak taka szmaciana gazeta sztandar ludu pozwala na komentarze(tego typu) pod artykułem o śmierci p. Ciocha. Widocznie nic się zmieniło przez ostatnie lata w tej gazecinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopa, ale skoro widocznie nie wytrzymał przez nagonki etc. to nie nadawał sie na sędziego, tam trzeba mieć ja.ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Requiescat in pace Szanowny Panie Profesorze !. Kondolencje dla Małżonki, Justynki i Pawła z Rodziną. Swoją drogą w portalu powinien być moderator. De mortuis nihil nisi bene!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, przesympatyczny, miły człowiek z ogromną wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zasłużone tytuły i stanowiska, Pan Profesor był skarbnicą mądrości do tego człowiekiem o wielkim sercu... straszna strata, kondolencje dla rodziny. Mam nadzieję, że kiedyś gdzieś tam na górze będę mogła jeszcze Panu Profesorowi za każdą pomoc podziękować i zobaczyć ten serdeczny uśmiech człowieka, który powinien być dla wielu autorytetem! Wieczny odpoczynek mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylicie się wszyscy, to nie jest śmierć związana z byciem sędzią, czy dublerem jak niektórzy piszą. Miesiąc wcześniej zginął równie "naturalnie" prof. Adam Jedliński, kolega Ciocha, współtwórca Skoków, a teraz to samo stało się z prof. Ciochem... Przypadek??? NIE, to afera SKOK Wołomin, którą kryje PiS rękami prokuratury Ziobry. Dlaczego, skoro podobno tam umoczony jest Komorowski i WSI? Baju, baju, wcisnęli taki kit ludziom i teraz siedzą cicho jak syndyk z sędzią dzielą łupy (masę upadłościową SKOK Wołomin) pod parasolem ochronnym Ziobry. W mediach panuje cisza, piszą tylko o tonach akt i przesłuchiwaniu słupów - prawdziwych sprawców się nie ściga, a postępowanie upadłościowe SKOK Wołomin to jeden wielki przekręt... Poczytajcie na stronie Stowarzyszenia Św. Michała (swsfsm.pl) jak ludzie blokowani są przez prokuraturę w dojściu do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...