Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Krzysztofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestesmy oszukani jako wyborcy,jak masz tak dalej oszukiwac wyborców to lepiej od razu s ...aj z UW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, po co kandydował ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wielkim wrazeniem. Tak trzymać Panie Marszałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Brawo dla Pana Krzysztofa.
Brawo za oszukanie wyborców. Ja również dałem się oszukać, ale ostatni raz. Wiem, że kadencja sejmu trwa 4 lata i zapewne PSl uważa, że niewielu po tych 4 latach będzie pamiętać o tym oszukaniu wyborców, ja będę pamiętał, napewno. Nigdy już nie dam się oszukać PSLowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Jestem pod wielkim wrazeniem. Tak trzymać Panie Marszałku
A ja Pana poparłem w wyborach do tego sejmu i co. Jestem oszukany. Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Ogórek napisał:
Brawo za oszukanie wyborców. Ja również dałem się oszukać, ale ostatni raz. Wiem, że kadencja sejmu trwa 4 lata i zapewne PSl uważa, że niewielu po tych 4 latach będzie pamiętać o tym oszukaniu wyborców, ja będę pamiętał, napewno. Nigdy już nie dam się oszukać PSLowi.
Prawda Ci to Panie Hetmanie Lubelski. Nigdy więcej nie damy się oszukać PSLowi. Nigdy więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się oszukany Nie wiem po co głosowałem na Marszałka skoro przejdzie całkiem inna Osoba. Chyba tylko zmarnowałem swój głos i jak tu wierzyć w obietnice startujących do Sejmu. Miał wiele spraw załatwić dla Lublina w Sejmie???? Nigdy więcej głosowań na PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś jeszcze wierzy PSlowi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto napisał:
Ktoś jeszcze wierzy PSlowi???
ja nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman nie masz honoru za grosz,ze tak ludzi oszukałeś,odaj teraz kasę co na kampanię straciłes ,a tylu ludzi peslowi[czyt; hetmanowi zaufało ] ,a ta zgraja pseud chłopska oszukała wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wejdzie za niego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje wyborcom PSL-u braku rozumu. To był widome od samego początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko trzeba mieć jaja i widać, że gość woli pracować dla województwa niż siedzieć sobie w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Ogórek napisał:
Brawo za oszukanie wyborców. Ja również dałem się oszukać, ale ostatni raz. Wiem, że kadencja sejmu trwa 4 lata i zapewne PSl uważa, że niewielu po tych 4 latach będzie pamiętać o tym oszukaniu wyborców, ja będę pamiętał, napewno. Nigdy już nie dam się oszukać PSLowi.
Uwierzyłem i głosowałem. Idiota ze mnie, ale idiota z dobrą pamięcią. Za 4 lata będę pamiętał, napewno. ...ale co ja pisze, będę pamiętał w nadchodzących wyborach do parlamentu europejskiego, w wyborach samorządowych (za 3 lata), będę juz pamiętał zawsze - ostatni raz PSl mnie oszukało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop napisał:
Gratuluje wyborcom PSL-u braku rozumu. To był widome od samego początku.
Fakt dałam się oszukać, ale swój rozum mam i nigdy więcej już to nie przejdzie. Ostatni raz mnie oszukał On i jego partia. Ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ładnie Panie Krzysiu. Głosowałem na Pana a nie na PSL. Czuję się oszukany tak jak wielu. Jakbym wiedział, że tak Pan zrobi to bym głosował na inną partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są proste chłopy z psl-u,ale kto więcej rozda posad dla radzyniaków od sławka s marszałek czy poseł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2014 - wybory do parlamentu europejskiego; 2014 - wybory samorządowe; 2015 - wybory do sejmu i senatu; Czy we wszystkich "jedynką" na liscie PSL będzie Pan, Panie Krzysztofie? Jesli tak to, w których tak na serio, a w których dla zabawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...