Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
solidarucholandia..........!Jeśli miasto nie jest w stanie znaleźć mieszkań dla trzech rodzin,to może pomodlić się do błogosławionego śp.JPII!Na pewno pomoże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikomu ku.wa nie zabrania zakupu mieszkania na kredyt hipoteczny, czemu jedni dostają niemal za free mieszkania a ja muszę przez 30 lat całą pensje wpier.olic w rate kredytu????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następni, którym się należy....? Przecież my jako Państwo nigdy z długów nie wyjdziemy, jak każdemu będziemy dawali...bo im się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to mozna mieszkać 23 lata w hotelu pracowniczym i nie zadbac przez tyle lat o jakies mieszkanie? przeciez sa to ludzie, ktorzy mieli stale zatrudnienie na uczelni lub w szpitalu. Najlepiej to niech ktos da mieszkanie za darmo. inni zyly wyprowali zeby splacic pokoj z kuchnia a tu o! nalezy im sie! krew czlowieka zalewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
solidarucholandia..........!Jeśli miasto nie jest w stanie znaleźć mieszkań dla trzech rodzin,to może pomodlić się do błogosławionego śp.JPII!Na pewno pomoże!!!
ej, to niech i dla mnie znajdzie, i dla szwagra, Józka, a także dla jego bratowej. To łącznie będzie tylko 6 rodzin. Kumasz o co chodzi? Czy nadal uważasz że wstawiennictwo JP II spowoduje że gmina Lublin będzie rozdawać mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde!-co to się dzieje?! Moi kuzyni przez 30 lat zbierali grosz do grosza i ciężko w polu pracowali mając dziecko poważnie niepełnosprawne-a wszystko robili po to,aby kupić własnościowe w Lublinie -i jakoś im się udało. A teraz wyrosło nam Społeczeństwo Roszczeniowe ze zdrowymi rękami i nogami a lenistwem we krwi i uważają,że Wszystko Im Się Należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz z całym szacunkiem do tych ludzi ale mam pytanie jeżeli było by mnie stać i przez 30 lat wynajmował bym pokój w hotelu np. Hilton to kiedy ten został by sprzedany innemu właścicielowi a drugi właściciel doszedł by do wniosku iż cały obiekt wymaga modernizacji i przebudowy to znaczyło by że wspomniany hotel Hilton czy nowy właściciel musi mi zabezpieczyć apartament czy inne miejsce zamieszkania czy mam prawo by uzurpować sobie prawo do takiego zabezpieczenia w końcu hotel to hotel on też ma prawo wypowiedzieć najem pokoju z różnych powodów !? bo jeśli to był hotel nawet ten pracowniczy to osoby tam mieszkające musiały się liczyć z taką ewentualnością że zostaną wykwaterowane a mając te dwadzieścia czy więcej lat stażu pomieszkiwania miały czas na to by postarać się o własne mieszkanie jeśli nie tu w Lublinie to w innym mieście bo liczenie na drapane jest niezupełnie w porządku w odniesieniu do innych ludzi którym los zagmatwał życie bo np. spalił się dom czy rozleciał i to było nie do przewidzenia i urząd miasta wtedy ma taki obowiązek ale tu dlaczego mieli by dostać i to od miasta ? niech mają pretensje jeżeli już to do swojego pracodawcy a nie do miasta a przede wszystkim sami do siebie że zapomnieli zadbać o własny los !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...