Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hołd ofiarom katastrofy złożą też kibice Motoru

Utworzony przez Gutek, 12 kwietnia 2010 r. o 12:14 Powrót do artykułu
A potem komu spuścicie łomot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gutek~! odrobina powagi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co te deb***e idą?Wiadomo,że ci kibice to zwykłe bezmózgi więc nie dochodzi tak właściwie do nich co się stało.APELUJĘ.NIE PONIŻAJCIE SIĘ DALEJ KIBICE DENNEGO MOTORU LUBLIN.I tak nikt wam nie uwierzy w te wasze niby "gesty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu komentarzem sam się poniżasz. Co ty możesz wiedzieć o kibicach Motoru?Na podstawie czego wygłaszasz swoje opinie?Znasz wogóle jakiegoś kibica osobiście? Patrząc na twój post to sam najprawdopodobniej reprezentujesz margines społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to sobie pajace pospacerują - teraz jako kibole a za tydzień pod szyldem onanistów z onr'u. Spieprzać dziady do lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motur won z Lublina - wasze miejsce jest w lesie ewentualnie w nowej hucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Tego typu komentarzem sam się poniżasz. Co ty możesz wiedzieć o kibicach Motoru?Na podstawie czego wygłaszasz swoje opinie?Znasz wogóle jakiegoś kibica osobiście? Patrząc na twój post to sam najprawdopodobniej reprezentujesz margines społeczeństwa
OJ znam,znam-sporo ich mieszka na osiedlu!!!!Są dosyć łatwi do rozpoznania Nie da sie ich ominąć i nie zauważyć-więc nie bądź Jacek taki oburzony.Zasłużyliście sobie swoim zachowaniem na takie komenty i jeden pochód pod Ratusz nie jest w stanie tego zmienić.... A w metamorfozę nie uwierzy Wam nikt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
tobie
Musiałbyś urosnąć! Wy co niejednemu byście kosę sprzedali nagle pokochaliście śp. prezydenta. Podobnie jak 5 lat temu papieża? Pokazówki zachciało się urządzać. Nikt w to nie uwierzy. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Tego typu komentarzem sam się poniżasz. Co ty możesz wiedzieć o kibicach Motoru?Na podstawie czego wygłaszasz swoje opinie?Znasz wogóle jakiegoś kibica osobiście? Patrząc na twój post to sam najprawdopodobniej reprezentujesz margines społeczeństwa
Za tydzień, dwa i tak będziecie biegać po mieści i robić zadymy. Tylko w grupie czujecie się silni, a wynika to z tego, że większośc z was to nieudacznicy życiowi, którzy swoje marne życie muszą sobie jakoś zrekompensować. Prawdziwych kibiców piłka nożna już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panstwo! Jestem gleboko poruszony tragedia jak spotkala Nasz Narod i ciesze sie, ze rowniez kibice Motoru Lublin jednocza sie w tym trudnym czasie. Dziekuje Wam Panowie pokazujecie ze jestescie normalnymi ludzmi. A malkontentow nigdy nie bedzie brakowalo wiec sie nimi nie przejmujcie. Czesc Pamieci Poleglych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorowcy by byli w porządku gdyby nie przywalali się do mieszkańców Lublina. LUBLINA!! Wracałem ostatnio z Majdanka i wysiadłem na Fabrycznej i widziałem że przede mną idzie z 15 osób na mecz, to jeden ,,zdjął mnie z bara''. I jak ktoś tu wcześniej napisał w grupie siła i cwaniactwo. I nie piszę tego aby sie wyżalić ale przede wszystkim powiedzieć że nie macie honoru.... a podobno kibice Motoru mają Honor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli komuś to przeszkadza niech przyjdzie o 17:30 i powie NAM to w twarz, a jak nie to szczekanie na forum wam juz tylko pozostało... POLSKA!!!!! PATRIOCI ZAWSZE RAZEM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmartwiony. napisał:
Szanowni Panstwo! Jestem gleboko poruszony tragedia jak spotkala Nasz Narod i ciesze sie, ze rowniez kibice Motoru Lublin jednocza sie w tym trudnym czasie. Dziekuje Wam Panowie pokazujecie ze jestescie normalnymi ludzmi. A malkontentow nigdy nie bedzie brakowalo wiec sie nimi nie przejmujcie. Czesc Pamieci Poleglych!
Z tymi "normalnymi ludźmi" to przesadziłeś. Nie pisz też zbyt skomplikowanym językiem. Oni nie wiedzą co znaczy "malkontent", a słownika w domu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich skoro jestescie tacy cfani i przez internet macie tyle do powiedzenia na temat kibicow to proponuje zebyscie wszyscy sie zebrali i przyszli na plac litewski i powiedzieli porsto w oczy to wszystkim ale to wszystkim kibicom mamy załobe napewno nic wam sie nie stanie tylko ciekawe czy odwaga pozwoli wszak przed monnitorem wszystko jest łatwo napisac i jeszcze jedno pytanie co wy jako obywatele Lublina zrobiliscie ostatnio pozytecznego dla osob ktore potrzebuja pomocy ? przypomne ze kibice Motoru na ostatnim meczu wspomogli akcje z nakretkami dzieki ktrym mozna kupic sprzet medyczny a na derbach z Gornikiem Łeczna kibice beda oddawac krew niewspominajac juz o akcjach jakie co roku kibice organizuja w domach dziecka czy chociazby zbiorka pieniedzy dla Pawła Maziarza ale oczywiscie najlepiej widoczne sa te akcje ktory przynosza wstyd tylko na ktorym Polskim stadionie badz ktora Polska ekipa niepokazała sie ze złej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic_Motoru napisał:
Jeżeli komuś to przeszkadza niech przyjdzie o 17:30 i powie NAM to w twarz, a jak nie to szczekanie na forum wam juz tylko pozostało... POLSKA!!!!! PATRIOCI ZAWSZE RAZEM!!!!
Ja bym ci to w twarz powiedział, ale ty potrzebujesz kolegów do obrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co oburzać. Macie taki wizerunek na jaki sobie zapracowaliście. Dlaczego nie mogę zabrać dzieci na mecz? Bo boje się, że przypadkowo stanie się im krzywda. Nie mówiąc ile wulgaryzmów musiałyby wysłuchać. Mecz to powinno być święto, festyn. A co jest? Pytanie retoryczne oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku że oponenci kibiców prezentują żenująco niski poziom kultury osobistej.nawet w okresie żałoby narodowej uwidaczniają się nasze przywary narodowe.opluwanie i obrzucanie wyzwiskami to norma.przy braku merytorycznej dyskusji najważniejsze jest aby dać upust swoim frustracjom.nie można generalizować i pisać że wszyscy kibice to bezmózgi bo w taki sposób można dyskredytować każdą grupę społeczną.w ostatnim okresie czasu bardzo dużo dobrego pisze się o klubie Motor i jego kibicach a taki stan rzeczy bardzo boli niektórych frustrowanych malkontentów.kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie więcej znaczy hołd złożony przez tego zawsze "złego" kibica niż niejednego kościelnego gajerkowiczai mysle że nie tylko dla mnie tam na Górze też !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przychódz na mecze.Bo jeżeli mówisz, że chcesz przyjść ,a nie przychodzisz to tak naprawde nie chcesz oglądać Naszej Drużyny na żywo i nie kochasz naszego Klubu proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...