Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hollywood w wersji wschodniej

Utworzony przez Rywin, 5 lutego 2008 r. o 16:03 Powrót do artykułu
ale afera, ja pierdziu! To sie do faktu nadaje! Brawo! Super artykuł! Normalnie nagroda Pulitzera za to! Niesamowita historia! TO WŁASNIE DZIENNIKARSKIE SZMACIARSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... UGOTUJ ZUPY DZIECIOM A NIE TU SZUKASZ TANIEJ SENSACJI!!! NIENAWIDZE TAKICH SZMATŁAWYCH GAZET
Ostatnio edytowany 7 lutego 2008 r. o 12:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie zgodzę się z moim przedmówcą, prasa lokalna jest po to, aby dotykać problemów lokalnych, problemów zwykłych ludzi... a tekst jest bardzo prawdziwy, chamstwo w lubelskich pubach jest straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie zgodzę się z moim przedmówcą, prasa lokalna jest po to, aby dotykać problemów lokalnych, problemów zwykłych ludzi... a tekst jest bardzo prawdziwy, chamstwo w lubelskich pubach jest straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co je czytasz pieseczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rywin napisał:
ale afera, ja pierdziu! To sie do faktu nadaje! Brawo! Super artykuł! Normalnie nagroda Pulitzera za to! Niesamowita historia! TO WŁASNIE DZIENNIKARSKIE SZMACIARSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDZ SUKO UGOTUJ ZUPY DZIECIOM A NIE TU SZUKASZ TANIEJ SENSACJI!!! NIENAWIDZE TAKICH SZMATŁAWYCH GAZET
hmm, historia rzeczywiscie niesamowita! brak profesjonalizmu i niekompetencja kelnera! a Ty dzieciaku nie zabieraj głosu bo widzę, że nie wiesz co piszesz i nie rozumiesz problemu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do komentarza ostatniego tak chamstwo w pubach jest okropne bydło brak kultury profesjonalizmu --z tym ze ze strony co niektórych klijentów !!! chciałbym zapytac w którym z lokali na deptaku jest obsługa z kursami barmańskimi itd. czy genialna pani redaktor kiedykolwiek pracowała w jakim pubie?? czy tylko potrafi komentowac tak wyniosłe i przeogromne problemy jak to ze nie mogła sie nażłopać piwska z swoimi genialnymi zapewne jak i ona kolegami??? kobieto kup sobie perłe lubelska i pij w parku lub w domu !!1chamstwem jest ten artykół. chcesz pulitzera?? wybierz sie na misję z wojskiem polskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowera3 napisał:
co do komentarza ostatniego tak chamstwo w pubach jest okropne bydło brak kultury profesjonalizmu --z tym ze ze strony co niektórych klijentów !!! chciałbym zapytac w którym z lokali na deptaku jest obsługa z kursami barmańskimi itd. czy genialna pani redaktor kiedykolwiek pracowała w jakim pubie?? czy tylko potrafi komentowac tak wyniosłe i przeogromne problemy jak to ze nie mogła sie nażłopać piwska z swoimi genialnymi zapewne jak i ona kolegami??? kobieto kup sobie perłe lubelska i pij w parku lub w domu !!1chamstwem jest ten artykół. chcesz pulitzera?? wybierz sie na misję z wojskiem polskim
zgadza się- KLIENCI potrafią. Ale pewne reguły obowiązują- obydwie strony, nieprawdaż? I nieważne kto chciał się "nażłopac piwska"-pewne zasady powinny byc przestrzegane. ARTYKUŁ tylko wskazal niedociągnięcie-nie rozumiem skąd to oburzenie! Czyżby uderz w stół...? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, wszyscy się oburzacie, ja codziennie siedze w holly, i powiem wam że i atmosfera i obsługa jest suuper. Sam pracowałem jako barman więc wie co nieco o klientach, i o tym ile ma się czasami pracy, zrozumcie ludzie że jak jest opór w knajpie, to cięzko ogarnąć wszystko, a nie zawsze jest wystarczająca ilość obsługi... zejdźcie z ludzi z Holly, idźcie do innej knapy i zobaczymy co wtedy będzie się działo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
Hmm, wszyscy się oburzacie, ja codziennie siedze w holly, i powiem wam że i atmosfera i obsługa jest suuper. Sam pracowałem jako barman więc wie co nieco o klientach, i o tym ile ma się czasami pracy, zrozumcie ludzie że jak jest opór w knajpie, to cięzko ogarnąć wszystko, a nie zawsze jest wystarczająca ilość obsługi... zejdźcie z ludzi z Holly, idźcie do innej knapy i zobaczymy co wtedy będzie się działo....
Ja też przez jakiś czas byłam kelnerką i nigdy nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jaka została opisana w tym artykule. Również byłam w sobotni wieczór w tym Holly i także widziałam miny nie zadowolonych klientów wychodzących chwilę po postawieniu im przed nosem "rezerwacja od 20" tylko problem jest w tym ze gdy goście wychodzą to rezerwacja jest zdejmowana ze stolika to jest właśnie chamstwo i chęć pozbycia się klienta. i nie chodzi o to że kelner nie ma czasu tylko widocznie ma to narzucone od górnie i nie ma się co czepiać pracowników tylko coś nie tak jest z szefostwem tego przybytku. Gratuluję autorowi artykułu!!!!! Dobrze ze się o takich incydentach piszę...!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNA WIELCE PANI REDAKTOR !!! Przedewszystkim oburza mnie fakt pełnej i oryginalnej Pani "kultury". nich pani nie obraza Cieciezyna -przedwszystkim mozna pochodzic ze wsi i miec wiecej kultury i ogłady niz np pani. co do hollywood i obsługii niech pani pochodzi po innych pubuch na deptaku i wowczas pisze doskonałe w swej prostocie artykuły!!!!. Jestem czestym gościem w Hollywood i nie spotkałem sie z zadnym hamstywem czy brakiem profesjonalimu , fakt są małe niedociągniecia ale jak w kazdym miejscu. a co do wiedzy na temat profesjinalizmu barmanów czy imprez w remizie w Cieciezynie zapraszam do Cieciezyna, zaperwne godnie tam pania przywitaja. Ciekawy jestem czy kiedykolwiek pracowała pani w jakim kolwiek lokalu lub czy była na imprezie gdzie kolwiek po za cieciuezynem?? Swoja droga zapewne jest pani rodowita mieszkanka Lublina w 7 pokoleniu !! gratuluje braku ku;ltury i ogłady i proponuje zmienic gazete na np. "NIE" bądź "Gościa niedzielnego". wiecej kultury zyczę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rywin napisał:
ale afera, ja pierdziu! To sie do faktu nadaje! Brawo! Super artykuł! Normalnie nagroda Pulitzera za to! Niesamowita historia! TO WŁASNIE DZIENNIKARSKIE SZMACIARSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDZ SUKO UGOTUJ ZUPY DZIECIOM A NIE TU SZUKASZ TANIEJ SENSACJI!!! NIENAWIDZE TAKICH SZMATŁAWYCH GAZET
Bardzo dobrze ze się o takich rzeczach pisze i ze są ludzie którzy się nie boją pisać. A ty jesteś tchórzem, który się schował za swoim nikiem i obraza innych. Tchórz....!!!!!!!!!!!! Gratuluję autorowi artykułu odwagi i niech się nie zniechęca komentarzami takich tchórzliwych czytelników/........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera jasna ja tu widze materiał na kolejna krajowa afere!!! Ludzie o czym wy gadacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...