Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Homo Faber\": Plakat MOSiR jest seksistowski

Utworzony przez olo, 6 czerwca 2008 r. o 06:26 Powrót do artykułu
Ja tam bym z takimi foczkami popływał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu ze stowarzyszenia chyba wszystko się z seksem kojarzy - może trzeba do lekarza? A teraz poczekamy na ruchy "animalsów", bo zdjęcia fok są na plakacie? Leczcie się u lekarzy, a nie szukacie rozgłosu i poklasku. P.S. Mi osobiście akcja i plakat bardzo się podoba, może jestem seksistowski, ale normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jakaś moherowa, ale wkurzają mnie te reklamy przesycone seksem, staje się to już irytujące. Te podteksty są wkurzające i działają odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to bardzo subiektywne, ale gdzie tu na plakacie jest przesycenie seksem? Śmiejąca się dziewczyna i jakieś zwierzaki? Ja myślę, że seks w tym przypadku rodzi się w głowie, a nie jest podany na plakacie z przesyceniem. Ale to moje prywatne odczucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie stowarzyszenia żyją z wyłudzania kasy, teraz stowarzyszenie dostanie kasę od miasta (np w postaci dostacji konkursowej na szeroko pojęte szerzenie kultury - np walki z uprzedzeniami) żeby zamknęło gębę i będzie po sprawie :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Szmit porusza się jak słoń w składzie porcelany. Czego się nie dotknie wszystko popsuje. Przykładów jest wiele, np. wyrwy na Globusie minus 53 000 zł z kasy miasta. Gnój na zalewie, i jesze te panienki. On musi mieć niesamowity wpływ u Prezydenta. W każdej prywatnej firmie zbankrutowałby . Ale my dopłacimy na nieudaczników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HF ma rację. Dość już tego chamstwa. Teraz jest tak, ze wszystko - od kseropopiarek po piły spalinowe musi reklamować jakaś skapo odziana laska. Dodam teksty w stylu "Masz z nią 60 minut za 30 zł" (PLUS) - i wszystko jest jasne. Nie można poddawać się dyktatowi prymitywów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"hasło w zestawieniu z wizerunkiem atrakcyjnych, skąpo ubranych kobiet nasuwa jednoznacznie seksualne skojarzenia" jakie skojarzenia? zoofilia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuję zakazać reklam lodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice bramy grodzkiej od jakiegoś czasu stały się wylęgarnią idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pomyslec ze na takie stowarzyszenia marnowane sa nasze pieniadze (podatnikow) ten pan prezes tego niby stowarzyszenia podejrzewam ze mial - jakies problemy z sexem i dlatego gada takie glupoty proponuje moze jakas TERAPIA itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zamiast sie cieszyc ze bedzie mozna gdzies spedzic czas z rodzina to wy jeszcze nazzekacie deb***e jestescie tyle lat sie w tym lublinie nic nie robilo no chyba ze wychodowalismy sinice w zalewie no to mozna nazwac sukcesem chyba?!! a ten pan HOMO to do psychologa proponuje ja wole patrzec na ladne kobiety niz na jakis homo albo moze staruszkow 80 lat to bylby plakat napewno by mnie zachecil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo takie dziwne organizacje zażądają zakazu sprzedaży spodni z rozporkami, bo to dyskryminuje kobiety! A moja żona ani siostra nie poczuła się obrażona - wisi im to, tak jak i mnie, najważniejsze że nowe baseny będą. Robi się jak w Wielkiej Brytanii - w przedszkolach, szpitalach itp. nie można używać słów mama i tata tylko opiekun albo rodzic - żeby pedały, lesbijki i ich dzieci nie poczuły się urażone! Do tego chcecie doprowadzić? Człowiek nie może z domu wyjść, bo zaraz ktoś się poczuje urażony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam iż bezpardonowa krytyka pana Chorosia i członków stowarzyszenia "Homo Faber” to przejaw niedopuszczalnej, obrzydliwej dyskryminacji ludzi upośledzonych umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna uposledzaona osoba jestes ty pedale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz cos do osob uposledzonych??? moze bys ich zamkna gdzies i pewnie najlepiej niech na te baseny nie przychodza bo ludzi odstasza to jest dyskryminacja pedale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedyna uposledzaona osoba jestes ty pedale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz cos do osob uposledzonych??? moze bys ich zamkna gdzies i pewnie najlepiej niech na te baseny nie przychodza bo ludzi odstasza to jest dyskryminacja pedale
Bezmyślny dresie, mam wrażenie, że twoja jedyna szara komórka to mocno zdezelowana nokia w kolorze shadow grey.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak foczki wam nie pasuja to nieh na plakacie bedzie wieloryb i obok napis koniec Walenia-jak ktos nie glupi to zaczai
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk eklektyk napisał:
jak foczki wam nie pasuja to nieh na plakacie bedzie wieloryb i obok napis koniec Walenia-jak ktos nie glupi to zaczai
To by się dopiero panicz Choroś obraził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi kobra proponuje urzyc intrnetu bo widze ze na umiales sie uruchamuac komputer i internet to teraz sprawdz sobie definicje UPOSLEDZENIE UMYSLOWE a dopiero pozniej sie wypowiadaj deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie, że ktoś zwrócił na to uwagę. Plakat jest ordynarny a jesli komus się podoba, to chyba tylko dresiarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...