Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w końcu jakiś porządny hotel koło Lublina, dojeżdżam z wrocławia tutaj i europa i grand hotel mi już zbrzydły, zresztą tam nic ciekawego nawet nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu jakiś porządny hotel koło Lublina, dojeżdżam z wrocławia tutaj i europa i grand hotel mi już zbrzydły, zresztą tam nic ciekawego nawet nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.majowka.info.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
w końcu jakiś porządny hotel koło Lublina, dojeżdżam z wrocławia tutaj i europa i grand hotel mi już zbrzydły, zresztą tam nic ciekawego nawet nie było
Bo zacznijmy od tego ze te hotele na 4 gwiazdki nie zasluguja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie zrobia postoj dla taxi przy Koronie? Bo to jeden z wymogow czy omina i kolejny obiekt bedzie nie w 100% 4 gwiazdkowy tylko 4 gwiazdkowy z pewnymi uchybieniami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koles napisał:
Ciekawe gdzie zrobia postoj dla taxi przy Koronie? Bo to jeden z wymogow czy omina i kolejny obiekt bedzie nie w 100% 4 gwiazdkowy tylko 4 gwiazdkowy z pewnymi uchybieniami:)
Musi być parking, nie postój taxi Byłam w Krakowie w 4* i nie było nawet parkingu, na moje oburzenie pani powiedziała,że dla kategoryzacji w niektórych przypadkach wystarcza tylko podjazd dla samochodów czy taksówek. Oczywiście sprawdziłam i od tej pory się nie czepiam jak nie jestem pewna czegoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel be parkingu to jak tancerz ze złamana noga , parking to w dzisiejszych czasaz zecz wazna jak woda czy prad wyobrazcie sobie klijenta co zostawił 2 km od hotelu samochód ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no parking pod hotelem dla gości musi być i to logiczne jest. Wreszcie jakiś 4* lokal z parkingiem i ogrodem dużym. Grand Hotel jest bardzo ładny ale tam skaszanione po całości jest z brakiem parkingu normalnego, a o ogrodzie to wiadomo przecież że w centrum nie ma mowy. A zawsze przytulniej jak jest ogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking na pewno będzie, nie ma co się martwić. Taki piękny Hotel, więc właściciele na pewno zadbają również o miejsca parkingowe tak jak do tej pory. Na uwagę zasługuje SPA, z tego co wiem będzie to wyjątkowe miejsce, jedyne w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmm.. hotel 4 gwiazdkowy fajna sprawa ale aż mnie zaciekawiło to SPA! dzwoniłam tam i mówią że ma być profesjonalne SPA z gabinetami przystosowanymi do konkretnych zabiegów! Już mi sie podoba:] Dlaczego nikt do tej pory nie wpadł w 380 tysięcznym mieście o profesjonalnym SPA?!?! Oby było fajne i profesjonalne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu hotel o wysokim standardzie i SPA z prawdziwego zdarzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Etiudzie jest parking na 200 samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...