Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miarka się przebrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na menadżerów godzących interesy producentów i właścicieli spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie!!!!!!! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Kukiz ma rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż Nowak to chłop z krwi i kości - nie napiszę prostak - bo obrażę rolników, ale tytuł doktora ma - ciekaw jestem z jakiej uczelni i czy wie co napisał w tym doktoracie - czy śmietana i ser wystarczyły ? Giełda funkcjonuje tylko dzięki giełdzie samochodowej i wynajmowi powierzchni na biura ARIMR. Połowa boksów pusta. Na stronie ordery i dyplomy prezesa. 90 tysięcy ekwiwalentu urlopowego. Wojaże prezesa- urlop był mu niepotrzebny jak połowa czasu pracy w delegacjach Przetargi - trzeba by popytać jak się odbywały. Myślę że warto trochę pozamiatać w tej firmie. Potencjał jest - wizji brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowak to szuja dworska, trzymal juz z każda partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te 16 lat sobie facet (Nowak) - zupełnie bezpodstawnie - pojeździł po świecie za pieniądze LRH (a właściwie skarbu państwa). Poza tym, to człowiek bez kręgosłupa, karierowicz z małej litery. Każda partia, każda opcja pasuje, oby się tylko odpowiednio ustawić. Szkoda mi tylko vice prezesa Janczarka. Sympatyczny człowiek. Zależało mu bardzo na sukcesach firmy i sporo chciał zrobić dla tej firmy. Podszedł z pomysłem i ambicją. Pierwszym i najtrudniejszym hamulcem był dla niego ten marny "manager" Nowak. Niema co patrzeć na dobre wyniki firmy. Nowak się do tego nie dokładał, tylko z niej czerpał. Firma mogłaby być lepsza i stabilniejsza jakby zarządzał nią ktoś z powołaniem i wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczek :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jego doktorat, wspomniany w jednym z komentarzy to jakaś taniocha albo został załatwiony w jakiś nierynkowy sposób. Nic na to nie wskazywało, ze ten człowiek coś wie o ekonomii, z której rzekomo ma doktorat. Ileż to takich "doktorów" i mgrów w firmach zasiaduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Nowak taki kiepski to nic dziwnego, że się kumał z pisem. Tam fachowców nie potrzebują. Jedym fachowcem jest Kaczyński. W terenie natomiast autorytetami są pół fachowcy jak Kruk w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy, dziękujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirka ze Spiczyna tam trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie  PSL ?, jak mogło być inaczej, jeszcze mało im intratnych posad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMO JEST Z PO - OTO LISTA HAŃBY PO 1. Mucha która zostawiła męzowi dzieci i uciekla z Lublina do milionera z Warszawy ale jej malo i chcę aby ją "ubogacali muzułmanie" 2. Karpiński co mówił "ch...j z tą Polską Wschodnią" i dotrzymał słowa - podporządkował Azoty w Puławach firmie Azoty Tarnów a Mostostal w Pulawach "sprywatyzował" czyli jego kumple i kumpelki tam biorą kasę 3. Gąsior-Marek "bukietowa" która mówi w wywiadzie że potrafi coś załatwić czyli przyznała się do korupcji politycznej. I obiecuje ludziom pracę. Czy pracę przy wręczaniu kwiatów ważniejszym posłom np. Grabarczykowi i Bernatowi 4. Wilk co z szacunku do ludzi nie otwierał kopert w których nosił łapówki dla burmistrza Kraśnika Czubińskiego 5. Bancerz co żyje z dotacji unijnych które rozdaje koalicja PO - PSL 6. Wcisło co dostała setki tysięcy zł odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku samochodowym mówiąc, że jest chora a cały czas pracowała jako radna i brała dietę 7. Lisowska radna w sejmiku której firma sprzedawała materialy urzędom podległym sejmikowi poprzez inne firmy 8. Białowąs co jak był bezrobotny to zatrudnił go Zuk i za nic nie robienie dostawał parę tysięcy. 9. Pożak któremu tak się dziwnie sklada niedawno wypuszczono z aresztu syna który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek drogowy. 10. Wasilewski co nic nie budując zadlużył Lublin na 400 mln zl. A jak ktoś wie coś o innych to niech wpisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to nie obronił go szef PO na Lubelszczyźnie Włodek "c..j z tą Polską Wschodnią" Karpiński ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze wybory sie nie skończyły a już czystki. pis się troszki śpieszy. ody się przeliczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwieni? Przecież PSL nawet się nie kryje, że pracę ma tylko dla swoich. A jeśli tylko swoi zaczynają odrobinę myśleć, to lecą na tzw. zbity pysk. A, że myślenie nie jest ich domeną, to latają dość często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Ryszard Nowak przyznaję się do zmiany barw partyjnych jak powieje wiaterek polityczny... wieje PiSem to się zwróciłem do PiSu... wiało Samoobroną to i w Samoobronie byłem. Przepraszam za moje podróże małe i duże i te całkiem wielkie, za poniewieranie pracowników i kontrahentów... jam był Pan i Władca na końcu Elizówki... przepraszam też za za remont w moim biurze za grubą kasę ale ja chciałem mieć tam ładnie... przepraszam, weźcie mnie na jakiego Ciecia bodaj... bom ja burak przecież wiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie Nowak zrozumie co znaczy donosić na kolegów???Może zrozumie do czego powinna służyć wazelina w życiu???Czas na zrzucenie wagi to i rozum powróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to odprawa pokryje Janczarkowi wyborcze finansowe straty. Nowak jak zwykle spadnie na 4 łapy. Przytulił gigant kasę za ekwiwalent urlopowy teraz przytuli odprawę. Nowi włodarze też pobędą krótko by po wyborach odprawę odebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze wybory sie nie skończyły a już czystki. pis się troszki śpieszy. ody się przeliczył
lemingu przeczytaj tekst jeszcze raz i jeszcze i jeszcze ... ,jako leming możesz nie zrozumieć więc PISZĘ ci :to PO i PSL wymieniają swoich na bardziej swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...