Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idzie pomoc dla samotnej matki. Wyremontują jej dom

Utworzony przez ktosik, 27 czerwca 2011 r. o 21:50 Powrót do artykułu
Tak moi drodzy. Musimy sami sobie pomagać, bo nasze państwo ma nas głebokim poważaniu. Może czas mieć w głęboikm poważaniu rządzących?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego w ramach protestu przestałem chodzić na głosowania... bo i też nie ma na kogo głosować. A swoją drogą jakby społeczeństwo odwróciło się od rządu i rządzących i nie poszło głosować w jakichkolwiek wyborach(powiedzmy 2-5 najbliższych; kwestia uzgodniania), to może nie cieszyliby się tak ogromnym i zapewne sztucznie napompowanym poparciem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram poprzednika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!! ht
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ktoś wreszczie przeczytał artykuł i poprawił w nim błędy stylistyczne... (a może jakiś Czytelnik coś wytknął "palcem", jak to często się zdarza )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuż to.. Dokładnie dlatego nie idź na wybory już istnieje organizacja taka w google da rade znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jeszcze jest poniedziałek, i juz tyle chetnych. A moze ktos ma okap do kuchni, bo mi brak i jak gotuje to mi sie meble psuja??? 50 cm szerokości, 10 cm wysokosci i szary mi by pasował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
InnyRozum napisał:
Tuż to.. Dokładnie dlatego nie idź na wybory już istnieje organizacja taka w google da rade znaleźć
ale co komu po tym, że zagłosowaliby wszyscy obywatele, jak rządzący i tak nie mają żadnej odpowiedzialności, poza tzw.: "przed wyborcami"?! Jakby taki jeden czy drugi dostał odpowiednio po majątku, to może pomyślałby, że on nie jest sam jeden, ale cały naród, który też ma jakieś oczekiwania, potrzeby. Są takie rzeczy m. in. jak ubóstwo, czy inna skrajność brak infrastruktury, poza "kocimi łbami" bo nie wiem jak nazwać inaczej te nasze drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też chcę za darmo, po co mam spłacać mieszkanie i remont przez 40 lat , szukam sponsorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy ludzie zawistni jestescie. zazdrosc was zzera na kazdym kroku. kobieta potrzebowala pomocy dla synka a nie dla siebie. wy pewnie macie odpicowane domy ale jeszcze wam malo. taki kto ma kase tylko za darmo by bral. zamiast dac cos od siebie. WSTYD dla polakow!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...