Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA z wizytą w domach lublinian. Tak przygotowywała się do otwarcia sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2016 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Komu potrzebny ten ich badziew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tasndeta i badziewie. Dziękuję nie jestem zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt Polacy wolą gapic się w świecące pudełko niż porządnie wyspać i zadbać o zdrowie na prawdziwych materacach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nie byli. A szkoda, może by coś doradzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ktoś w tym roku na opieńkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w domu wystarczy: telewizor 50", fotel i lodówka na browar. 99% facetów nie potrzebuje więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej artykułów w tym pisemku jest zakodowanych. Chcecie na stałe stracić "czytaczy reklam"? Róbcie tak dalej, a pies z kulawą noga tu nie zajrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzy się IKEA, kilka miesięcy potem zniknie kilka rodzimych sklepów w meblami i wyposażeniem mieszkań. A ludziom przybędzie w domach jednorazowych mebli i innej podobnej tandety produkowanej w Azji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepy meblowe z Lublina mogą się już pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły badziew to jest w Black
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie ma, przynajmniej u mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co gościu "abc" masz do usługi płatnej. Chcesz aby wszyscy pracowali za darmo tylko ty nie chcesz :). Pracuj kilka lat za darmo to zmienisz zdanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem w IKEA dwuosobowy materac z gwarancją na 20 lat. Nie wierzyłem trochę w tą gwarancję. Spimy z żonką juz 10 lat i super, twardość nie zmieniła się jakość super super. Czekam na otworzenie jak rośliny na deszcz. Pozdrao ikea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...