Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA zapowiada: Jeszcze w lipcu zaczniemy budowę

Utworzony przez Rusłan, 10 lipca 2014 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Decyzje nie są ostateczne bo przysługuje na nie odwołanie. Mogą mieć jedynie rygor natychmiastowej wykonalności. I co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z tego, że niektórzy podżegacze zaczynają tracić możliwości blokowania inwestycji. I z tego należy się cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wreszcie zaczną coś działać z tą IKEĄ - już się nie mogę doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja organu drugiej instansji jest ostateczna, i nie moze byc od niej odwolania a moze zostac zaskarzona, co nie zmiebnia postaci rzeczy ze jest podstawą do legalnego rozpoczecia robót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja organu drugiej instansji jest ostateczna, i nie moze byc od niej odwolania a moze zostac zaskarzona, co nie zmiebnia postaci rzeczy ze jest podstawą do legalnego rozpoczecia robót
Nie do końca jest jak piszesz. Ale skoro w urzędach są tacy prawnicy jak ty to już widze jak będą zwracać kase za te wszystkie drogi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yes yes yes!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca jest jak piszesz. Ale skoro w urzędach są tacy prawnicy jak ty to już widze jak będą zwracać kase za te wszystkie drogi hehe
Szkoda, że tutaj nie działa żadna spec ustawa. Mało brakowało a port lotniczy w Świdniku nie powstałby, bo wciąż były odwołania. Mimo to powstał. Wierzę, że IKEA też powstanie...ale niepokoi mnie, że to się tak przeciąga w czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Y E A H !!! W końcu się doczekamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca jest jak piszesz. Ale skoro w urzędach są tacy prawnicy jak ty to już widze jak będą zwracać kase za te wszystkie drogi hehe
Więc może przedstawisz nam swoją wykładnię prawną bo wg mnie jest właśnie tak jak kolega/koleżanka -aja- napisał/napisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc może przedstawisz nam swoją wykładnię prawną bo wg mnie jest właśnie tak jak kolega/koleżanka -aja- napisał/napisała.
 
Więc może przedstawisz nam swoją wykładnię prawną bo wg mnie jest właśnie tak jak kolega/koleżanka -aja- napisał/napisała.
 A w życiu! Sam przeanalizuj orzecznictwo sądów w tym zakresie. Jest bogate więc nie będzie problemu.   A tak swoją drogą nie ma obwieszczenia o tej decyzji na stronie Urzędu Wojewódzkiego a tu taka informacja do prasy przeciekła... zastanawiające....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa IKEI miała się rozpocząć w 2009 roku, a zakończenie w 2011 roku. 5 lat zwłoki. Black Red White ciągle jest praktycznie monopolistą w Lublinie (jeśli chodzi o duże markety z meblami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyda sie w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   A w życiu! Sam przeanalizuj orzecznictwo sądów w tym zakresie. Jest bogate więc nie będzie problemu.   A tak swoją drogą nie ma obwieszczenia o tej decyzji na stronie Urzędu Wojewódzkiego a tu taka informacja do prasy przeciekła... zastanawiające....  
Spisek... :ph34r:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   A w życiu! Sam przeanalizuj orzecznictwo sądów w tym zakresie. Jest bogate więc nie będzie problemu.
Orzecznictwo sądu? Jakie orzecznictwo sądu? Wystarczy Kodeks postępowania administracyjnego przeczytać i Prawo postępowania przed sądami administracyjnymi. Tylko tak ze zrozumieniem albo przy pomocy kogoś dorosłego :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spisek... :ph34r:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
  Żaden spisek. Niedopełnienie obowiązków :) :excl:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze !!  szkoda, że tesco się wycofało... no ale cóż... są inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie  dzielnica Bursaki odzyska blask
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś nie słychać pieniaczy pod tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale coś nie słychać pieniaczy pod tym artykułem.
  Sławku najważniejsze ze ty szczesliwy. Juz pomyślales na co wydasz forse za sprzedaz gruntów przy Ikei?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu!! Nowe miejsca pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...