Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile dzisiejsi 35-latkowie i starsi dostaną emerytury? Wkrótce przyjdą do nich listy z ZUS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 15:51 Powrót do artykułu
ten list z ZUSu mozna odczytać na dwa sposoby: 1- przewidywana Twoja emerytura będzie niska więc oszczędzaj na starość abyś miał z czego żyć. 2- do tej pory i w przyszłości Twoje składki nie dają Ci spokojnej starości więc lepiej nie płać już więcej do ZUSu tylko pracuj na czarno i oszczędzaj bo będziesz miał więcej zgromadzonych środków niż w ZUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Tylko najgorsze jest to że odczytają ten list tylko osoby które będą w stanie czytać ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież piramidy finansowe w tym kraju są nielegalne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochylmy sie? Dane o przyszlosci? Chyba jej braku bezczelny zlodzieju z zusu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie niedawno zwolniłem się z etatu i przechodzę do szarej strefy. Po 15 latach pracy i zarobkach ok 150% średniej krajowej dostałem z ZUS informacje że za 25 lat dostanę 920zl emerytury. Nie daruje złodziejom i nie dostana ode mnie juz ani złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytka w świetle prawa - a co z kapitałem zgromadzonym przez tyle - dlaczego nie jest dziedziczony przez rodzinę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiajacy 1500 dostaną emerytury po 400-500 zl jak beda robić przez 40 lat. To bedzie kraj dziadów na ulicach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wuja dostanę, pracuję 37 lat dla tego pieprzonego kraju i co mam 1700 zł brutto, to teraz więcej dostają za darmo za leżenie i robienie dzieci, zgroza, ludziska wyjdżmy na ulicę i walczmy na śmierć na zycie o godne wynagrodzenia bo rząd nas za przeproszeniem "zajebie" w pracy za te parę groszy tj. 1200 zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytura w Polsce będzie wynosić 30% tego co zarabia polak. Czyli z najniższej krajowej 1300 na rękę dostanie 390zł. I to dostanie jeśli będzie ktoś kto na tę emeryturę będzie zarabiał. Myślicie że jak ZUS wyśle informacje o subkoncie to tyle tam macie? Zapytajcie się najpierw jaką dziurę ma ZUS i czym ją łata. Gwarantuję jedno. Zacznijcie budować więzienia dla emerytów bo nie jeden wpadnie na pomysł aby pójsć do tego urzędu z kanistrem benzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrośnie gwałtownie ilość sprzedawanych plecaków, waliz, toreb Podróżnych. POdziekowania dla POprzedniej koalicji za zmiany emerytalne, PObrane biliony kredytów, miliardy na POselskie POdroze, obcięcie POgrzebowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Emerytura w Polsce będzie wynosić 30% tego co zarabia polak. Czyli z najniższej krajowej 1300 na rękę dostanie 390zł. I to dostanie jeśli będzie ktoś kto na tę emeryturę będzie zarabiał. Myślicie że jak ZUS wyśle informacje o subkoncie to tyle tam macie? Zapytajcie się najpierw jaką dziurę ma ZUS i czym ją łata. Gwarantuję jedno. Zacznijcie budować więzienia dla emerytów bo nie jeden wpadnie na pomysł aby pójsć do tego urzędu z kanistrem benzyny.
a kto będzie zarabiał za 1200 zł, wystarczy jak napieprzy dzieci  ma więcej jak za pracę, lepiej by było np. jakby zamiast 500 zl dosatwali opłatę żłobka czy przedszkoli dla pracujących, wtedy by podejmowali prace, a tak pieprzą, za darmo mają 500 zł od jednej sztuki dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim do tej pory rządzącym zawsze zależało na tym żeby ryć do zdechu i nie nacieszyć się emeryturą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Właśnie niedawno zwolniłem się z etatu i przechodzę do szarej strefy.  Po 15 latach pracy i zarobkach ok 150% średniej krajowej dostałem z ZUS informacje że za 25 lat dostanę 920zl emerytury.  Nie daruje złodziejom i nie dostana ode mnie juz ani złotówki.
Rób tak dalej a na starość przyjdziesz do pomocy społecznej po zasiłek. Ile chciałbyś mieć emerytury po 15 latach pracy, popracuj 40 lat i dopiero pogadamy. Ja pracowałem ponad 40 lat, prze cały czas starając się podnosić swoje kwalifikacje. Na swoją emeryturę nie narzekam, bo ją sam wypracowałem. Do tych co żyją obecnie z posiadania dzieci - życzę wam na starość dużo pieniędzy z pomocy społecznej i tyle w tym temacie. Do tych co mieli własną działalność i płacili najniższą z możliwych składek (bez względu na to ile zarabiali i mieli sobie oszczędzać!) niech nie płaczą, że mają niską emeryturę. Sami sobie zgotowali ten los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na to ze dostaną jakieś 300-400 złmiesięcznie. A ile dostanie miłościwie nam panujący przez ostatnie lata Donald który to doprtowadził nas do takiego dobrobytu, że objadamy się ośmiorniczkami? Rzecz jasna ustami swoich przedstawicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do emeryt To m.in. ze składek tych którzy prowadzili działalność i uiszczali najniższe składki, było wyplacane Twoje wynagrodzenie na państwowej posadzie i to m.in. z tych składek dostajesz emeryturę. Jak Cię tak bolał ich "dobrobyt", trzeba było własną działalność otworzyć. Z obserwacji jednak widać, że Ci którzy o zarabianiu mają taką wiedzę, że pieniądze wplywają na konto 10 -go, w rzeczywistości wolnorynkowej nie potrafią się odnaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić ZUS jest instytucja złodziejską chronioną przez państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odkładają na emeryturę z 500+ by nie zdechnąć z głodu. Dobrze się mieć będą prokuratorzy,sędziowie no i oczywiście wybrańcy narodu posłowie,senatorzy ,europosłowie. Im nie grozi bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie w punkt! Święta prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
wszystkim do tej pory rządzącym zawsze zależało na tym żeby ryć do zdechu i nie nacieszyć się emeryturą !
to w takim układzie my jesteśmyy idioci, że sobie pozwalamy na takie nas traktowanie, bo jak mam zdychać z glodu to jestem w stanie wziąść coś ostrego i walczyć na smierć na zycie, bo i tak zdechnę z głodu. rząd ma pieniądze, 500+ za leżenie się i ***enie i rozmnażanie jak króliki dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
niech odkładają na emeryturę z 500+ by nie zdechnąć z głodu. dobrze się mieć będą prokuratorzy,sędziowie no i oczywiście wybrańcy narodu posłowie,senatorzy ,europosłowie. im nie grozi bieda.
kuźwa 500+ dopiero teraz dostają, wcześniej myśmy za***ali za jałmużnę na swoje dzieci , ***y rząd od lat, buy ich szlag trafił, nienawidze tego ***ego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...