Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztują dodatkowe zajęcia w lubelskich przedszkolach

Utworzony przez jola, 2 października 2009 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Zobaczcie, jakie są stawki za przedszkola prywatne i ile płaci się za przedszkole w Warszawie. Uważam, że wydatek rzędu 200 - 300,- zł z wyżywieniem nie jest wygórowany a zajęcia dodatkowe nie są przecież obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA TEJ PODŁEJ KOMUNY PRZEDSZKOLA BYŁY BEZPŁATNE NIEZALEŻNIE OD LICZBY GODZIN A TERAZ MAMY DEMOKRACJĘ, WYCHOWAWCY W PRZEDSZKOLU SAMI DYPLOMOWANI. WYWALCZYLIŚMY SOBIE USTRÓJ SPRAWIEDLIWY, KOMUNO PRECZ ,ZAPŁAĆMY WIĘC I NIE BIADAJMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlaśnie kto zarabia czy dyrektor przedszkola czy pośrednicy bo nie sądzę że ci co prowadzą zajęcia .Ktoś powinien sprawdzic kryteria zatrudniania w ubiegłym roku płaciłam za rytmikę 26 zł a teraz w innym p-lu za rytmikę 20 zł a prowadzi ta sama osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona z zajęć dodatkowych prowadzonych w moim przedszkolu - jestem osoba zabieganą i nie chcę tracić czasu na wożenie mojego dziecka na takie zajęcia gdzieś w mieście. Wolę zostawic je dłużej , bo wiem że się nie nudzi - a ja w tym czasie mogę zalatwić swoje sprawy. KOCHANI RODZICE sprawdźcie najpierw ile kosztują takie zajęcia gdzie indziej ( co najmniej 100% drożej ) i tam nikt nie oddaje nam pieniędzy jeżeli dziecko jest np. chore. Nie szukajcie dziury w calym - najwazniejsze zeby dziecko bylo bezpieczne i zadowolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona z zajęć dodatkowych prowadzonych w moim przedszkolu - jestem osoba zabieganą i nie chcę tracić czasu na wożenie mojego dziecka na takie zajęcia gdzieś w mieście. Wolę zostawic je dłużej , bo wiem że się nie nudzi - a ja w tym czasie mogę zalatwić swoje sprawy. KOCHANI RODZICE sprawdźcie najpierw ile kosztują takie zajęcia gdzie indziej ( co najmniej 100% drożej ) i tam nikt nie oddaje nam pieniędzy jeżeli dziecko jest np. chore. Nie szukajcie dziury w calym - najwazniejsze zeby dziecko bylo bezpieczne i zadowolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ludzie ludzie .... zajęcia dodatkowe prowadzą osoby spoza przedszkola - najczęściej np. z Centrum Rozwoju Dziecka http://crd.lublin.pl/przedszkola . ci ludzie zarabiają na to centrum i siebie. dyrektor i wew. nauczyciele nie mają z tego żadnych profitów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OH, jak dobrzez w naszym kraju. Sa jednak Darmowe Przedszkola, i to calodniowe. A w takim USA daje sie dziecko tylko na 2,5 godziny do przedszkola i PLACI - nie ma w ogole przedszkoli bezplatnych. Nie ma tez wyzywienia - jak rodzic chce, daje dziecku do pudelka Lunch. A jesli rodzice pracuja caly dzien ( rzadkosc , aby mataka pracowalal wiecej niz 4 godziny jak ma male dzieci) - szukaja prywatnych osrodkow swietlicowych, kontrolowanych przez wladze stanowe ,za ktore placa od 10 d0 25 $ za godzine - wychodzi od tysiaca do 2 tys./ na miesiac... W tym jest Lunch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zorientowana matka: skąd ta pewność, że dyrektorzy nie mają żadnych profitów? Zorientuj się dokładniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
@zorientowana matka: skąd ta pewność, że dyrektorzy nie mają żadnych profitów? Zorientuj się dokładniej...
PRzede wszystkim sprawa powinna zająć się chyba prokuratura. Na takie usługi prowadzone w publicznych przedszjkolach powinien być przetarg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...