Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszne. Bo to nauczyciele zapewne wymagają zeszytów z modnym nadrukiem i pięciu zestawów kredek (u pierwszaka). Państwo dziennikarze jak zwykle pod koniec wakacji nie przeanalizują tematu. Plecak, strój na wf, piórnik- to wydatek na caly rok. A jak nauczymy dziecko szanować i nie spełniamy modowych fanaberii, nawet na trzy lata. Ja mój piórnik nosiłam przez całą ośmioletnią podstawowkę + cale czteroletnie liceum. Mam go do chwili obecnej... ilez to już lat? chyba pół wieku.... Tylko mnie uczono dbać o przedmioty. Teraz dziesięciolatka nie pójdzie do szkoły, bo nie ma modnego nadruku? To może jednak wina lezy po stronie rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... nie chciałam robić mu przykrości ..." Kobieto, ucz go tego dalej. W przyszłości życie mu będzie robić przykrości na każdym kroku. Opamiętajcie się, wychowujcie dzieci po swojemu a nie po cudzemu. Kiedyś nie było tego szpanu. Skąd on się wziął? Z tego, że rodzice zamiast być rodzicami to robią z dzieci aroganckich buców (nie wrzucam każdego do jednego wora oczywiście). To już się dzieje, a co będzie potem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer, bezpłatne książki do klasy I,II i IV szkoły podstawowej , a co z II klasa, to aby dostać książki za darmo to dziecko nie powinno zdać do II klasy, zostałby w II i miałby za darmo, a tak muszę wydać ok. 350 zł. a  IV klasa się śmieje, że ministerstwo nie umie liczyć do 4. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za durnoty, słów mi zabrakło żeby to komentować......jak ktoś chce kupować dziecku wyprawkę dla szpanu to niech nie narzeka, że kosztuje, moja irytacja sięga zenitu jak coś takiego czytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer, bezpłatne książki do klasy I,II i IV szkoły podstawowej , a co z II klasa, to aby dostać książki za darmo to dziecko nie powinno zdać do II klasy, zostałby w II i miałby za darmo, a tak muszę wydać ok. 350 zł. a  IV klasa się śmieje, że ministerstwo nie umie liczyć do 4. 
      miało być, a co z klasą III , bo do klasy III są płatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za durnoty, słów mi zabrakło żeby to komentować......jak ktoś chce kupować dziecku wyprawkę dla szpanu to niech nie narzeka, że kosztuje, moja irytacja sięga zenitu jak coś takiego czytam xxx Chyba dziecka nie masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto, ucz go tego dalej. W przyszłości życie mu będzie robić przykrości na każdym kroku. Opamiętajcie się, wychowujcie dzieci po swojemu a nie po cudzemu. Kiedyś nie było tego szpanu. Skąd on się wziął? Z tego, że rodzice zamiast być rodzicami to robią z dzieci aroganckich buców (nie wrzucam każdego do jednego wora oczywiście). To już się dzieje, a co będzie potem? xxx Zawsze był szpan. Tylko kiedyś (lata 80te) na 30-osobową klasę wypasione plecaki i "zachodnie" piórniki miało 3-4 dzieci, a teraz muszą mieć wszystkie. Kiedyś były nylonowe mundurki i obuwie typu pepegi, teraz rewia mody. Ale cóż, mamy wolną Polskę i XXI w., trzeba zaakceptować fakt, że oranżada już nigdy nie będzie tak słodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....temat wyprawek szkolnych jest dyżurnym punktem dla każdego dziennikarza w połowie sierpnia...Oczywiście kosztuje, ale nie każde dziecko musi mieć wszystko z tzw. górnej półeczki. Inną zaś sprawą jest, że nasze państwo byłoby stać na ujednolicony nieodpłatny zestaw dla każdego ucznia od I do VI klasy, ale należałoby w tym celu odebrać coroczne zasilanie kasy Kościoła kwotą około 10 mld. złotych!  Mentalność debilnego raba nie pozwala społeczeństwu dostrzec tej prawdy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma trójkę dzieci w wieku szkolnym to trzeba kombinować, w tamtym roku skorzystałam z kuponów rabatowych na alerabat.com, w tym również skorzystam, fajny opcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt jest nieziemski, ale trzeba to przeboleć. Mój sobie dodatkowo zażyczył laptopa, albo tablet i dostał tablet na szczęście z media expert gdzie mają teraz promo na takie żeczy, żeniby na całą wyprawkę do skzoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno koło 500 złotych trzeba liczyć na podstawowe wyposażenie malucha do szkoły. Kupując szybko bardzo się przepłaca. Warto poszukać miejsc gdzie jest taniej, ja znalazłam tutaj http://kasanaobcasach.com.pl/wyprawka-dla-pierwszaka-20152016-gdzie-zaplacimy-najmniej-1064
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny kosmiczne! Ja od dłuższego czasu na ten cel odkładam i składam grosz do grosza. Trochę pieniądzy teraz do mnie wróciło z pakietów korzyści w getin banku więc jest jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze to samo, co roku. To jest konieczny wydatek, to tak jakby narzekać na płacenie czynszu co miesiąć. Macie problem to oszzędzajcie, albo kupcie po taniości w tesco zeszyty, w media expert widziałem tornisty tanie i inne wyprawkowe rzeczy. Ja tak zrobiłem ale z pełną premedytacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem są to sraszne koszta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie, czasem może to kosztować nie małe pieniądze.na szczęście istnieją jeszcze ludzie, którzy interesują się takimi sprawami i tak na przykłąd ta fundacja ***fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/  pomaga kompletować wyprawki szkolne dla najbiedniejszych rodzin. sami sprawdźcie, też możecie dołożyć coś od siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik zrobił całą kategorię z produktami, które powinny się fajnie sprawdzić w przypadku wyprawki. Tzn. wydzielili wszystko, co może się przydać. Pewnie, że lepiej zrobić od razu jedno duże zamówienie, bo tak wychodzi najtaniej. Oni robią zazwyczaj sensowne promocje przy takich okazjach - w zasadzie za każdym razem. A zresztą - przecież łatwo można przeliczyć opłacalność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy na opcje dla zapracowanych, tudzież poprostu leniwych? czyli na przykład gotowa wyprawka ze wszystkimi niezbędnymi artykułami szkolnymi za 300 zł jaką stworzyło moje bambino? sprawdźcie, bo jak dla mnie to rozwiązanie idealne. ***s://***mojebambino.pl/wyprawki-plastyczne/22111-wyprawka-dobry-start-1-dla-dziewczynki.html?search_query=wyprawka&results=23 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...