Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarobią członkowie Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Należy obniżyć o połowę wynagrodzenie członkom Fundacji Wolności ! I to natychmiast ! Za dużo zarabiają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co oni będą robić i jak przeciwdziałać  alkoholizmowi jak dzięki 500+ spożycie alkoholu wzroslo o 30% a menele i pijący leżą pokotem na ulicach Miasta Inspiracji. Dominuje ulica Wolska i legalna melina w oficynie gdzie można kupić spiryt na szklanki. Niech żyją znajomości bo będzie można trochę groszem znajomym rzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Należy obniżyć o połowę wynagrodzenie członkom Fundacji Wolności ! I to natychmiast ! Za dużo zarabiają !
im płaci Soros i inni banksterzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzyło mi się szukać pomocy dla wychowanka z alkoholicznej rodziny (dofinansowanie wycieczki edukacyjnej) właśnie u komisji i... wyłozyłam z własnego portfela, ponieważ dowiedziałam się, że koszt opłacenia komisji za rozpatrzenie podania jest wysoki, następne spotkanie odbędzie się za miesiąć... Tak można zarabiać na dziecięcej tragedii. A bywa też, że wójt każe blokować wnioski, by pod koniec roku mieć kasę na inne wydatki. Piszę o wiejskiej gminie, ale nie sądzę, by w Lublinie działo się lepiej. I tak kasę dostaną ci, co mają dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FUNDACJA WOLNOŚCI NA GARNUSZKU ? KTO TO FINANSUJE ? CO ROBIĄ BUDUJĄCEGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty mnie cmoknij w żyć -mnie reklamy są nie potrzebne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...