Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajnie miec zamiłowanie, ale współczuje dziecku, które widzi mame SPORADYCZNIE ... ale nie ma to jak samorealizacja. Ojciec w takim zawodzie to norma bo jednak mama to mama no ale sa ludzie i ludzie matki i matki. Jak dla mnie nie jest to zawod dla kobiety a zglaszanie sprawy do rzecznika byloby bez sensu to pracodawca wybiera z kim chce pracowac, jak sie patrzy na 3\4 kobiet w tym zawodzie to albo robia z siebie celebrytki albo po jakims czasie maja tak wulgarne zachowanie bo chca sie przypodobac innym kierowca siedzacym w tym fachu pare lat. Ale niestety takie mamy czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kroś tu zbyt pięknie chyba to opisał . Czytając ten artykul napewno teraz kazdy chce zostac kierowca.Jaka to wspaniała praca i wogole.To nie jest praca dla kobiety. Niektore kobiety sa specyficzne i wola jezdzic. Ale majac dzieci i 3 tygodnie ich nie widziec to kobiecie nie wypada. To facet powinien przynoscic chleb do domu. Dzieci nie moga sie same wychowywac na ulicy czy w szkole . Takie jazdy sie kiedys wkoncu znudza bo czlowiek i jego potrzeby wraz z uplywajacym czasem tez sie zmieniaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Nie wszystkie kobiety maja dzieci z różnych przyczyn mimo ze marzą o tym aby zostać matką i w taki sposób spełniają swoje inne marzenia 2. Dzieci tez potrzebują OJCA 3. Jeśli nikt nie wtrąca się w Twoje życie to Ty nie wtrąca się w życie innych i nie decyduje za nich co maja wybrać. Dla niektórych kobiet moze to właśnie taka ścieżka w życiu jest dobra a nie inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem kierowca ciezarowki i uwielbiam swoja prace ale moja corcie kocham nad zycie i dlugie trasy w Pl dawaly mi sie we znaki tesknilam okropnie. Od 6 lat mieszkamy w UK nadal jezdze jestem codziennie w domu i jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale nie pisze się "Tirami" tylko ciężarówkami . Tir to nazwa pewnej ustawy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ,że jeździsz pozdrowionka... Misiek... Ps. nie ma za co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszcze Agnieszce. Sama zrobilam prawko C w UK chcac dorobic na naczepy ale mam problem jezykowy odnosnie strony technicznej w zakresie przewozu ladunkow i nie moge przebrnac przez testy. Czy ktos sie orientuje czy jest juz moze jakies oficjalne tlumaczenie teorii na przewoz ladunkow ang/pl? Posiadam polskie tlumaczenie testow na prawo jazdy w UK na kat C wiec tez moge sie podzielic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest przemiłą i fantastyczną kobietą ktòrą poznałem 04.12.2016. w Niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takt Kobietą chciałbym pòjść u boku przez życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...