Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak bardzo ważna wiadomość na pierwszą stronę .Nie zapomnij .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co zakładam kościółkowy drech i zapier***am
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, jakby było w środku numeru to skąd byś wiedział o tak epokowym wydarzeniu. Acha, a moja stara ma imieniny 8 lipca- przyjdzieta? To weźta 0,5 bukietu ze sobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co mam napisać - szok - to może i dobry człowiek ale zamiast wymieniać serdeczności może u brata alberta zupę by ugotowali do tego są powołani ....... Skromność .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jego ekselencję też zapraszam. Byłbym ostatnim chamem gdybym nie pozwolił sie JE zrewanżować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który będzie czuje taką potrzebę.... O co chodzi w tym stwierdzeniu?Może to coś podobnego do wpisu pewnego Bronka będącego na etacie prezydenta,który do księgi kondolencyjnej wpisał:.....łaczymy się w bulu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś(zupełnie przypadkiem) w kuchni klasztoru( nie wazne gdzie) w dniu imienin szefa (przeora?) To był koniec lat 80-tych. Takiego wyboru dań serowanych na górę na stoły wówczas nie widziałem w zyciu. Myslę, że nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, oni nie są od gotowania zup dla ubogicz. Oni sa od politykierstwa, chciwości i mamony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kali analfabeta napisał:
który będzie czuje taką potrzebę.... O co chodzi w tym stwierdzeniu?Może to coś podobnego do wpisu pewnego Bronka będącego na etacie prezydenta,który do księgi kondolencyjnej wpisał:.....łaczymy się w bulu....
I kolejny zapis pisarczyka:....A zwyczaj jest takie..... NO i mam pytanie.Otóż każdy może przyjść i złożyć życzenia.Oczywiście kwiaty,ale ile za "wstęp"?Ile należy włożyć do koperty aby życzenia były ważne i szczere ,no i aby się nie ośmieszyć ,że prezent śmiesznie "tani",a składający życzenia aby nie wyszedł na skąpca. CZy ktoś podpowie ile wypada włożyć do koperty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O imieninach osób nam bliskich czy ważnych zazwyczaj pamiętamy bez przypominania i to z takim wyprzedzeniem.Dla mnie jest to dopominanie się o życzenia,wyrazy sympatii czy uznania.Strasznie tego nie lubię,wolę życzenia od niewielu,ale szczere... Jak najbardziej pamiętajcie o swoim przełożonym arcybiskupie Stanisławie Budziku oraz wszystkich innych Stanisławach,którzy zasługują na pamięć i życzenia(tylko szczere,nie wymuszone)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mi będzie można składać życzenia 25 lipca, proszę o zamieszczenie tego w dniu 24 lipca w dzienniku wschodnim. Pozdrawiam Krzysztof
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoni napisał:
Nie wiem co mam napisać - szok - to może i dobry człowiek ale zamiast wymieniać serdeczności może u brata alberta zupę by ugotowali do tego są powołani ....... Skromność .......
a niechaj im tam tusk szykuje jak tyle dziadowsta w polsce narobil a wy nie atakujcie tak kosciolu i ojcow duchownych bo mi palikota w zywe oczy pszypominacie co sie z tym robi i gdzie si e podziali prawdziwi polacy bo tu tylko zydowstwo i ruskie pisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to już było ... WIESŁAW, WIESŁAW, WIESŁAW .... prawdziwi polacy, patrioci z całej Polski, jednym chórem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak nauczyciel dostaje kwiatka na dzień nauczyciela, to korupcja i powinien się kajać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje imieniny są jutro, ale nie rozumiem zamieszania z powodu tych arcybiskupowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
a niechaj im tam tusk szykuje jak tyle dziadowsta w polsce narobil a wy nie atakujcie tak kosciolu i ojcow duchownych bo mi palikota w zywe oczy pszypominacie co sie z tym robi i gdzie si e podziali prawdziwi polacy bo tu tylko zydowstwo i ruskie pisza
Gdzie się podziali Niemcy. Ostatnio słyszę zydy, ruskie, a gdzie szwaby się pytam się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
ale jak nauczyciel dostaje kwiatka na dzień nauczyciela, to korupcja i powinien się kajać ...
Należy dodać,iż żaden nauczyciel w tak bezczelny sposób nie domaga się kwiatka,pamięci i życzeń.Jeżeli cenimy kogoś i czujemy taką potrzebę by wyrazić swoją wdzięczność to nawet bez szczególnej okazji zrobimy to poprzez miłe słowo,uśmiech,zwykły gest ludzkiej życzliwości-niekoniecznie kwiaty,żyzenia i prezenty.Chociaż jest to miłe więc pamiętajmy o sobie wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można stwierdzić jedno Budzik i jego ekipa zaczyna się kompromitować coraz bardziej, a mnie to gó...... obchodzi czy on ma czy nie imieniny a zachowuje się jak hrabia, tylko zapomniał że mu słoma wychodzi z butów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angela napisał:
Gdzie się podziali Niemcy. Ostatnio słyszę zydy, ruskie, a gdzie szwaby się pytam się?
Nie troluj mądrołku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile kasy w prezentach muszą przekazać by się utrzymać na parafii,mimoże są dobrymi gospodarzami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...